притисни ентер »

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Морничавите пораки кои холивудскиот актер Џони Деп ги праќал на свој пријател, а во кои се наведува што се би и правел на поранешната сопруга Амбер Херд, би можеле да ги уништат животот и кариерата на славниот актер. Холивудскиот актер, кој пред неколку дена присуствувал на премиерата на филмот „Минамата” во Берлин, моментално води битка на два фронта,

Џони Деп сакал да ја запали и силува Амбер Херд

Џони Деп сакал да ја запали и силува Амбер Херд

Глумецот Џони Деп ѝ се заканил на неговата поранешна партнерка Амбер Херд дека ќе ја силува и запали. На последното прелиминарно сослушување во Вирџинија, беа објавени пораките кои глумецот му ги испратил на својот пријател Пол Бетануј, а кои беа објавени од новинарката на порталот PageSix, Емили Смит. „Ајде да одиме да ја запалиме Амбер. Да одиме

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Морничавите пораки кои холивудскиот актер Џони Деп ги праќал на свој пријател, а во кои се наведува што се би и правел на поранешната сопруга Амбер Херд, би можеле да ги уништат животот и кариерата на славниот актер. Холивудскиот актер, кој пред неколку дена присуствувал на премиерата на филмот „Минамата” во Берлин, моментално води битка на два фронта,

Џони Деп сакал да ја запали и силува Амбер Херд

Џони Деп сакал да ја запали и силува Амбер Херд

Глумецот Џони Деп ѝ се заканил на неговата поранешна партнерка Амбер Херд дека ќе ја силува и запали. На последното прелиминарно сослушување во Вирџинија беа објавени пораките кои глумецот му ги испратил на својот пријател Пол Бетануј, а кои беа објавени од новинарката на порталот PageSix, Емили Смит. „Ајде да одиме да ја запалиме Амбер. Да одиме да

Протекоа застрашувачки пораки: Ќе ја запалам па потоа ќе ја силувам

Протекоа застрашувачки пораки: Ќе ја запалам па потоа ќе ја силувам

Драмата меѓу актерот Џони Деп и неговата поранешна сопруга, актерката Амбер Херд не престануваат. Деп ја тужеше Амбер поради валкање на угледот и честа па од неа бара отштета од 50 милиони долари поради текстот кој актерката го напишала за The Washington Post во 2018 година. Амбер е амбасадорка за женски права во Американскиот сојуз за граѓанска слободна

Џони Деп призна дека е воодушевен од ќебапи!

Џони Деп призна дека е воодушевен од ќебапи!

Холивудскиот актер Џони Деп минатата година беше во Србија за снимањето на филмот „Minamata“ во кој го играше ликот на В. Јуџин Смит, американскиот воен фотограф кој во Јапонија на почетокот од 70-те години на минатиот век го снимил опасното труење со жива на жителите од Минамата. Гледачите беа воодушевени со неверојатната трансформација на Деп, а

Џони Деп го тужи британски „Сан“ за клевета

Џони Деп го тужи британски „Сан“ за клевета

Актерот Џони Деп покрена тужба против издавачката куќа и главниот уредник на британскиот таблоид „Сан“ во врска со статија во која се вели дека тој ја тепал поранешната сопруга Амбер Херд. Холивудската ѕвезда во средата се појави во судот во Лондон, каде се води судски процес во врска со семејното насилство и обвинувањата за семејно насилство покренати

Џони Деп го тужи британски „Сан“ за клевета

Џони Деп го тужи британски „Сан“ за клевета

Актерот Џони Деп покрена тужба против издавачката куќа и главниот уредник на британскиот таблоид „Сан“ во врска со статија во која се вели дека тој ја тепал поранешната сопруга Амбер Херд. Холивудската ѕвезда во средата се појави во судот во Лондон, каде се води судски процес во врска со семејното насилство и обвинувањата за семејно насилство покренати

Џони Деп го тужи весникот The Sun за клевета

Џони Деп го тужи весникот The Sun за клевета

Актерот Џони Деп покрена тужба против издавачката куќа и главниот уредник на британскиот таблоид The Sun во врска со статија во која се вели дека ја тепал поранешната сопруга Амбер Херд. Холивудската ѕвезда во средата се појави во судот во Лондон за да го слуша својот адвокат додека тврди дека поранешната сопруга на Деп лажела кога го обвинила дека

Џони Деп призна дека е воодушевен од ќебапи!

Џони Деп призна дека е воодушевен од ќебапи!

Холивудскиот актер Џони Деп минатата година беше во Србија за снимањето на филмот „Minamata“ во кој го играше ликот на В. Јуџин Смит, американскиот воен фотограф кој во Јапонија на почетокот од 70-те години на минатиот век го снимил опасното труење со жива на жителите од Минамата. Гледачите беа воодушевени со неверојатната трансформација на Деп, а

Џони Деп го тужи весникот The Sun за клевета

Џони Деп го тужи весникот The Sun за клевета

Актерот Џони Деп покрена тужба против издавачката куќа и главниот уредник на британскиот таблоид The Sun во врска со статија во која се вели дека ја тепал поранешната сопруга Амбер Херд. Холивудската ѕвезда во средата се појави во судот во Лондон за да го слуша својот адвокат додека тврди дека поранешната сопруга на Деп лажела кога го обвинила дека