притисни ентер »

(Галерија) Карлеуша како Џенифер Лопез во конбинезон од „Версаче“

(Галерија) Карлеуша како Џенифер Лопез во конбинезон од „Версаче“

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша (41) на снимањето на последната емисија од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ дојде облечена во комбинезон со тропски дезен од колекцијата на „Версаче“. Зелениот комбинезон со длабоко деколте е од најновата колекција на Донатела Версаче, која е целосно инспирирана од популарниот фустан што Џенифер Лопез го носеше 2000 година

Фото: ЈК изненади со својот изглед

Фото: ЈК изненади со својот изглед

ЈК постојано „сака“  да биде во центарот на вниманието, таа  на снимањето на новата епизода од Ѕвездите на  се појавила во Версаче комбинација од глава до петици или поточно од деколте до петици. 41-годишната пејачка стигнала во комбинезон во зелени тонови со огромно деколте, кое во преден план и ги ставило огромните гради. Со знакот на Версаче биле

(Галерија) Карлеуша како Џенифер Лопез во конбинезон од „Версаче“

(Галерија) Карлеуша како Џенифер Лопез во конбинезон од „Версаче“

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша (41) на снимањето на последната емисија од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ дојде облечена во комбинезон со тропски дезен од колекцијата на „Версаче“. Зелениот комбинезон со длабоко деколте е од најновата колекција на Донатела Версаче, која е целосно инспирирана од популарниот фустан што Џенифер Лопез го носеше 2000 година

Карлеуша во комбинезон Версаче со длабоко деколте

Карлеуша во комбинезон Версаче со длабоко деколте

ИЗВОР скопје24 | февруари 28, 2020 Јелена Карлеуша на снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ повторно се појави во провокативно издание . Таа беше облечена во комбинезон на Версаче со длабоко деколте. Слична креација носеше и Џенифер Лопез на ревијата на Донатела Версаче во септември 2019 каде беше претставена колекцијата пролет-лето 2020. Карлеуша

(фото) Карлеуша во комбинезон Версаче со длабоко деколте- Џеј Ло како инспирација?

(фото) Карлеуша во комбинезон Версаче со длабоко деколте- Џеј Ло како инспирација?

Јелена Карлеуша (41) се појави во провокативно издание на снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“. Таа беше облечена во препознатливиот тропски дезен на Версаче – комбинезон со длабоко деколте. Да потсетиме, слична креација носеше и Џенифер Лопез на ревијата на Донатела Версаче во септември 2019 каде беше претставена колекцијата пролет-лето 2020

Деколте до папок како Џенифер Лопез: Карлеуша во претесен зелен комбилизон со претпознатлив дезен

Деколте до папок како Џенифер Лопез: Карлеуша во претесен зелен комбилизон со претпознатлив дезен

Карлеуша блесна во комбинација од „Версаче“ од глава до петици. Популарната српска пејачка се појави на снимањето на новата емисија „Ѕвездите на Гранд“ во бомбастично издание и тоа облечена во комбилизон на „Версаче“ а во преден план дојде нејзиното деколте. Слична комбинација носеше и Џенифер Лопез на ревијата на Версаче по повод 20 години од потоење

На која подобро и стои секси комбенизонот од „Версаче“ – Моден двобој на Карлеуша и Џенифер Лопез

На која подобро и стои секси комбенизонот од „Версаче“ – Моден двобој на Карлеуша и Џенифер Лопез

Популарната пејачка Јелена Карлеуша на снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранде“ повторно се појави во бомбастично издание. Српската дива овојпат носеше комбенизон со потпис на „Версаче“ , а и во оваа прилика повторно до израз дојдоа нејзините големи гради. View this post on Instagram MILFIN’ 🤑 A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Feb

Карлеуша во комбинезон Версаче со длабоко деколте - Џеј Ло како инспирација? (фото)

Карлеуша во комбинезон Версаче со длабоко деколте - Џеј Ло како инспирација? (фото)

Јелена Карлеуша (41) се појави во провокативно издание на снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“. Таа беше облечена во препознатливиот тропски дезен на Версаче – комбинезон со длабоко деколте. Да потсетиме, слична креација носеше и Џенифер Лопез на ревијата на Донатела Версаче во септември 2019 каде беше претставена колекцијата пролет-лето 2020

На која ѝ стои подобро: Карлеуша како Џенифер Лопез во најпознатиот дизајн на Версаче (ФОТО)

На која ѝ стои подобро: Карлеуша како Џенифер Лопез во најпознатиот дизајн на Версаче (ФОТО)

Јелена Карлеуша, која важи за вистинска стилска икона на Балканот, овојпат избра еден добро познат дизајн кој цели 20 години е хит во модниот свет. Таа облече комбинезон со длабоко деколте, во истиот џунгла-дезен како најпознатиот фустан на Версаче, кој Џенифер Лопез го носеше првпат во 2000 година, а потоа и во 2019, кога Версаче направија нова верзија

Јелена Карлеуша во стилот на Џенифер Лопез!?

Јелена Карлеуша во стилот на Џенифер Лопез!?

Јелена Карлеуша на снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранде“, се појави во бомбастично издание. Јелена носеше фустан од модната марка „Версаче“, а и во оваа прилика повторно до израз дојдеа нејзините големи гради. Пејачката и овојпат не ја пропушти шансата да се појави во оригинален стајлинг. View this post on Instagram Hello there 😉😘 A post shared

Карлеуша во стилот на Џенифер Лопез: Пејачката во секси издание повторно го привлече вниманието кај јавноста (ФОТО)

Карлеуша во стилот на Џенифер Лопез: Пејачката во секси издание повторно го привлече вниманието кај јавноста (ФОТО)

Популарната пејачка Јелена Карлеуша на снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранде“, се појави во бомбастично издание, а поради нејзиниот изглед на многумина кои се наоѓаа до неа не им беше сеедно. Јелена носеше фустан од модната марка „Версаче“ , а и во оваа прилика повторно до израз дојдеа нејзините големи гради. Кога се појави пред студиото сите погледи

Карлеуша повеќе соблечена, отколку облечена: ДА МОЖЕ ДА ЈА ВИДИ ВЕРСАЧЕ

Карлеуша повеќе соблечена, отколку облечена: ДА МОЖЕ ДА ЈА ВИДИ ВЕРСАЧЕ

На снимањето на новата епизода од Ѕвездите на Гранд Јелена Карлеуша се појавила во Версаче комбинација од глава до петици или поточно од деколте до петици. 41-годишната пејачка стигнала во коминезон во зелени тонови со огромно деколте, кое во преден план и ги ставило огромните гради. Со знакот на Версаче биле и модните додатоци кои ги имала на себе

Карлеуша повеќе соблечена, отколку облечена: ДА МОЖЕ ДА ЈА ВИДИ ВЕРСАЧЕ

Карлеуша повеќе соблечена, отколку облечена: ДА МОЖЕ ДА ЈА ВИДИ ВЕРСАЧЕ

На снимањето на новата епизода од Ѕвездите на Гранд Јелена Карлеуша се појавила во Версаче комбинација од глава до петици или поточно од деколте до петици. 41-годишната пејачка стигнала во коминезон во зелени тонови со огромно деколте, кое во преден план и ги ставило огромните гради. Со знакот на Версаче биле и модните додатоци кои ги имала на себе