притисни ентер »

Леонардо Ди Каприо тајно се оженил

Леонардо Ди Каприо тајно се оженил

Британскиот магазик „Океј“ тврди дека Леонардо ДиКаприо тајно се оженил со својата девојка Камила Мороне. Според нив, свадбата се одржала на почетокот на февруари, затоа што Камила е бремена. Според списанието, тие ги размениле своите брачни завети на приватен остров на Бахамите, непосредно пред Оскарите. „Веста ја чуваат во тајност, а прославија само

Холивудските медиуми „горат“: Се оженил Леонардо Дикаприо?!

Холивудските медиуми „горат“: Се оженил Леонардо Дикаприо?!

Магазинот „OK“ и уште неколку холивудски медиуми пренесуваат дека едниот од најпосакуваните ергени, Леонардо Дикаприо, тајно се венчал со својата девојка Камила Мороне. Според овие шпекулации, парот се одлучил на овој потег уште пред доделувањето на Оскарите , кое се одржа на 9 февруари. Причината за нивната тајна венчавка наводно е бременост. Споменатиот

Леонардо Ди Каприо тајно се оженил

Леонардо Ди Каприо тајно се оженил

Британскиот магазик „Океј“ тврди дека Леонардо ДиКаприо тајно се оженил со својата девојка Камила Мороне. Според нив, свадбата се одржала на почетокот на февруари, затоа што Камила е бремена. Според списанието, тие ги размениле своите брачни завети на приватен остров на Бахамите, непосредно пред Оскарите. „Веста ја чуваат во тајност, а прославија само

Бомба од Холивуд: Леонардо Дикаприо се оженил тајно, Камила бремена…

Бомба од Холивуд: Леонардо Дикаприо се оженил тајно, Камила бремена…

Еден од најпосакуваните ергени, Леонардо Дикаприо се свршил тајно со својата девојка, Камила Мороне, со која се заедно околу две години. Како што пишува списанието „ОК“, свадбата била пред доделувањето на Оскарите, што се одржа на 10 февруари, каде што тие се појавија заедно. Причината за нивната тајно свршување е, наводно, нејзината бременост. Списанието

(ФОТО) Славниот холивудски ерген тајно се оженил: Девојката му е бремена!?

(ФОТО) Славниот холивудски ерген тајно се оженил: Девојката му е бремена!?

Најпознатиот ерген Леонардо Ди Каприо тајно се оженил. Камила Мороне, со која е веќе две години, наводно станала негова сопруга пред Оскарите, што се одржаа на 10. февруари. За тоа веќе се шпекулирало затоа што тие по прв пат се појавиле заедно на церемонијата. Наводно, се венчале во тајност затоа што Камила е бремена. Списанието тврди дека тие размениле

Холивудските медиуми тврдат: Најпосакуваниот ерген стапна на лудиот камен

Холивудските медиуми тврдат: Најпосакуваниот ерген стапна на лудиот камен

Според пишувањата на магазинот ОК!, вечниот и еден од најпосакуваните ергени, Леонардо ди Каприо, се оженил со својата девојка Камила Мороне, со која се забавува изминативе две години. На големиот чекот се одлучиле, како што се пишува, уште пред Оскарите. За овој чекор од нивната врска веќе се нагаѓаше, затоа што на споменатата церемонија прв пат се