притисни ентер »

Вака навистина изгледа ЏЕЈ ЛО, кога не носи перика

Вака навистина изгледа ЏЕЈ ЛО, кога не носи перика

Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание. Имено, таа првпат во јавност се појавила без својата перика, односно ова е првпат како Џенифер се појавува со својата природна коса која одлично и стои. Пејачката секогаш се труди да изгледа совршено и успева во тоа, но овојпат очигледно одлучила

Вака навистина изгледа ЏЕЈ ЛО, кога не носи перика

Вака навистина изгледа ЏЕЈ ЛО, кога не носи перика

Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание. Имено, таа првпат во јавност се појавила без својата перика, односно ова е првпат како Џенифер се појавува со својата природна коса која одлично и стои. Пејачката секогаш се труди да изгледа совршено и успева во тоа, но овојпат очигледно одлучила

Џенифер Лопез првпат се појави во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса (фото)

Џенифер Лопез првпат се појави во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса (фото)

Џенифер Лопез првпат се појави во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса (фото) Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание. Имено, таа првпат во јавност се појави без својата перика, односно ова е првпат како Џенифер се појавува со својата природна коса која одлично

Џенифер Лопез првпат се појави во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса (фото)

Џенифер Лопез првпат се појави во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса (фото)

фото: принтскрин/инстаграм Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание. Имено, таа првпат во јавност се појави без својата перика, односно ова е првпат како Џенифер се појавува со својата природна коса која одлично и стои. Пејачката секогаш се труди да изгледа совршено и успева во тоа,

Џенифер Лопез покажа како ѝ изгледа природната коса без надградби

Џенифер Лопез покажа како ѝ изгледа природната коса без надградби

Во денешно време, голем дел од славните личности толку многу користат перики и надградби на косата што ретко можеме да ги видиме во природно издание. Џенифер Лопез непрекинато ја менува фризурата со вештачки прамени, но на најновите папараци фотографии таа е во природно светло. 50-годишната ѕвезда беше фотографирана додека излегуваше од фитнес сала

Џенифер Лопез во природно издание

Џенифер Лопез во природно издание

Џенифер Лопез непрекинато ја менува фризурата со вештачки прамени, но на најновите папараци фотографии таа е во природно светло. 50-годишната ѕвезда беше фотографирана додека излегуваше од фитнес сала во Мајами.