притисни ентер »

Рита Ора со накострешени гради во ресторан, па во диско! (ФОТО)

Рита Ора со накострешени гради во ресторан, па во диско! (ФОТО)

Пејачката со албанско потекло Рита Ора (29) со својот стајлинг привлече многу погледи минатата ноќ во Западен Холивуд. Со провокативниот изглед таа предизвикала хаос во ресторан, а припадниците на посилниот пол не можеле, а да не ги забележат атрибутите на пејачката, која свесно ги ставила во прв план. Рита прво посетила еден ресторан каде уживала

Секси гради и многу тетоважи-Рита Ора во ресторан

Секси гради и многу тетоважи-Рита Ора во ресторан

Пејачката со албанско потекло, Рита Ора со својот стил на облекување привлече големо внимание минатата ноќ во Западен Холивуд. Рита прво била во ресторан  со пријателите облечена во сребрен топ и панталони во кафеава боја. Освен многте тетоважи на грбот и се гледале градите. Потоа таа заминала во ноќен клуб каде панталоните ги заменила со кожно здолниште

Секси гради и многу тетоважи – Рита Ора во ресторан

Секси гради и многу тетоважи – Рита Ора во ресторан

Пејачката со албанско потекло Рита Ора со својот стил на облекување привлече големо внимание минатата ноќ во Западен Холивуд. Рита прво била во ресторан  со пријателите облечена во сребрен топ и панталони во кафеава боја. Освен многуте тетоважи на грбот, ѝ се гледале и градите. Потоа таа заминала во ноќен клуб каде панталоните ги заменила со кожено

ФОТО: Бујни гради и тетоважи - славната албанска пејачка во секси издание

ФОТО: Бујни гради и тетоважи - славната албанска пејачка во секси издание

Пејачката со албанско потекло, Рита Ора (29), со својот стајлинг привлекла големо внимание минатата ноќ во Западен Холивуд. Со провокативниот стајлинг предизвикала вистински неред пред ресторанот, а припадниците на посилниот пол не можеле да не ги забележат атрибутите на пејачката која свесно ги ставила во прв план. Рита прво прошетала во некој ресторан

Рита Ора се надмина: Во ресторан се појави речиси гола -гостите не го тргнаа погледот од нејзините гради (фото)

Рита Ора се надмина: Во ресторан се појави речиси гола -гостите не го тргнаа погледот од нејзините гради (фото)

фото:рита ора/инстаграм Пејачката Рита Ора се почесто сака да провоцира со бујните гради, а на социјалните мрежи може да се видат нејзини провокативни фотографии каде разголените гради се во прв план. Овој пат, Рита, со својот стајлинг привлече големо внимание минатата ноќ во Западен Холивуд. Со провокативниот стајлинг предизвика вистински неред пред