ФОТО: Плејбој објави разголени фотографии од Памела Андерсон од 1991 година

Со својот сексапил оваа русокоса и денес ги плени мажите и покрај годините, а на официјалниот профил на Плејбој неодамна осамнаа вистинско освежување. Памела е во полна форма. Не треба да се нагласува дека оваа фотографија собра голем број лајкови и коментари.