притисни ентер »

Љубовен хороскоп за март

Љубовен хороскоп за март

Овен Планетите во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност. Затоа, фокусирајте се на тоа да функционирате како двојка. Ако партнерот ви префрла дека сте отсутни или незаинтересирани, тоа ќе биде поради тоа што голем дел од месецот

На овие два хороскопски знаци конечно ќе им тргне по 10 март

На овие два хороскопски знаци конечно ќе им тргне по 10 март

ИЗВОР Скопје24 | февруари 28, 2020 Овен Претставниците на хороскопскиот знак ќе уживаат во прекрасни моменти по 10 март, со многу емоции и искуства. Важно е да ги балансирате вашите постапки и да внимавате при донесување на одлуки. Во љубовта, ќе бидете среќни и хармонијата ќе владее во вашиот дом. Стрелец По 10 март ќе уживате во успехот на професионален

Љубовен хороскоп за март

Љубовен хороскоп за март

Овен Планетите во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност. Затоа, фокусирајте се на тоа да функционирате како двојка. Ако партнерот ви префрла дека сте отсутни или незаинтересирани, тоа ќе биде поради тоа што голем дел од месецот

Љубовен хороскоп за март

Љубовен хороскоп за март

Овен Планетите во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност. Затоа, фокусирајте се на тоа да функционирате како двојка. Ако партнерот ви префрла дека сте отсутни или незаинтересирани, тоа ќе биде поради тоа што голем дел од месецот

Како да ги сакате родените во знакот Риби?

Како да ги сакате родените во знакот Риби?

Како да ги сакате родените во знакот Риби? Да ги сакате Рибите значи да знаете дека тие ги чувствуваат работите на поинаков начин од другите луѓе. Тоа значи да разбирате дека тие ги сфаќаат работите многу лично и се чувствителни личности. Треба да бидете трпеливи, но и внимателни со нив. Да се сака личност родена во овој знак значи дека таа секогаш

Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Луѓето постојани се доведуваат во состојба да лажат од најразлични причини, но на некои лагата им доаѓа многу поприродно од вистината. Во хороскопот постојат неколку знаци на кои не е баш пожелно човек да им верува, па затоа бидете внимателни со нив. Погледнете за кои хороскопски знаци станува збор… Водолија Водолијата се однесува како да е над сите

Љубовен хороскоп за март

Љубовен хороскоп за март

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност. Затоа, сосредоточете се на тоа да функционирате како двојка, како тим. Ако партнерот ви префрла дека сте отсутни

Дневен хороскоп: Петок (28.Февруари,2020 година)

Дневен хороскоп: Петок (28.Февруари,2020 година)

ОВЕН Работа: Очекувате многу од себе, но и од своите соработници. Работата ви е на прво место. Љубов: Може да сметате дека вашиот партнер е неодлучен. Не ви се допаѓа слабоста која ја покажува кон вас. Здравје: Водете сметка околу бубрезите. БИК Работа: Имате доста обврски, па не ви е лесно да најдете малку слободно време. Денеска работата ве оптоварува

Хороскопски знаци што изневеруваат за време на сезоната на Рибите

Хороскопски знаци што изневеруваат за време на сезоната на Рибите

Неверните личности најверојатно ќе ве изневерат кога Сонцето влегува во дванаесеттата куќа за време на сезоната на Рибите, од 19 февруари до 20 март. Дали некои хороскопски знаци изневеруваат повеќе од другите за време на сезоната на Рибите? Во астрологијата, сето тоа зависи од планетарните аспекти и од сезоната, но и од тоа во која куќа се наоѓаат

Дневен хороскоп за 28 февруари

Дневен хороскоп за 28 февруари

ОВЕ Н Очекувате многу од себе, но и од вашите соработници. Работата секогаш ви била на прво место. Чувствувате дека вашиот партнер е неодлучен за многу работи. Не ви се допаѓа слабоста која ја покажува во односот со вас. Внимавајте на здравјето и поведете сметка на бубрезите. БИК Имате многу обврски и не ви е лесно да најдете ниту малку слободно време

Дневен хороскоп: Еден знак ќе заплови во нова љубовна врска

Дневен хороскоп: Еден знак ќе заплови во нова љубовна врска

ОВЕН Очекувате многу од себе, но и од своите соработници. Работата ви е на прво место. Може да сметате дека вашиот партнер е неодлучен. Не ви се допаѓа слабоста која ја покажува кон вас. Водете сметка околу бубрезите. БИК Имате доста обврски, па не ви е лесно да најдете малку слободно време. Денеска работата ве оптоварува.Имате силни емоции кон саканата

Дневен хороскоп за 28 февруари

Дневен хороскоп за 28 февруари

ОВЕ Н Очекувате многу од себе, но и од вашите соработници. Работата секогаш ви била на прво место. Чувствувате дека вашиот партнер е неодлучен за многу работи. Не ви се допаѓа слабоста која ја покажува во односот со вас. Внимавајте на здравјето и поведете сметка на бубрезите. БИК Имате многу обврски и не ви е лесно да најдете ниту малку слободно време

Дневен хороскоп за 28. февруари 2020 година

Дневен хороскоп за 28. февруари 2020 година

Риби 20.2.- 20.3. Љубов Ќе мора малку да се помачите за да освоите нечие срце. Ако тоа ви е премногу комплицирано , почекајте. Кариера Ќе се обидете да се приберете и јасно да ги изразите своите намери . Ќе биде тоа чекор напред во расчистување на една работа. Здравје и совет Бидете прецизни. Овен 21.3-20.4. Љубов Малите внатрешни превирања нема да

Нова врска за Стрелецот, Близнаците во дилеми

Нова врска за Стрелецот, Близнаците во дилеми

Нова врска за Стрелецот, Близнаците во дилеми ОВЕН Очекувате многу од себе, но и од своите соработници. Работата ви е на прво место. Може да сметате дека вашиот партнер е неодлучен. Не ви се допаѓа слабоста која ја покажува кон вас. Водете сметка околу бубрезите. БИК Имате доста обврски, па не ви е лесно да најдете малку слободно време. Денеска работата

Дневен хорoскоп

Дневен хорoскоп

Овен Не знаете како да го истакнете вашиот успех па постојано барате совети. Некои совети се добронамерни но некои не, внимавајте кој и што ви кажува. Семејството како и секогаш ќе биде вашиот најголем поттикнувач да ги пребродите кризите кои доаѓаат. Песимизмот не е вашиот сојузник, исфрлете го. Бик На работното место ќе владее хармонија, сите заедно

Хороскоп за 28 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Хороскоп за 28 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Овен Нова љубов, децата, спортот и забавата ќе бидат актуелни во текот на денот. За сето тоа енормно ви расте интересот. Доколку тврдоглаво настојувате да го реализирате тоа што не е можно, за вас ќе биде многу непријатно и може лошо да се одрази врз вашата здраствена состојба. Бик Иако од желбата за наметнување на сопствените убедувања на околината

Хороскоп за 28 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Хороскоп за 28 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Овен Нова љубов, децата, спортот и забавата ќе бидат актуелни во текот на денот. За сето тоа енормно ви расте интересот. Доколку тврдоглаво настојувате да го реализирате тоа што не е можно, за вас ќе биде многу непријатно и може лошо да се одрази врз вашата здраствена состојба. Бик Иако од желбата за наметнување на сопствените убедувања на околината

Љубовен хороскоп за март

Љубовен хороскоп за март

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Loading... Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност. Затоа, сосредоточете се на тоа да функционирате како двојка, како тим. Ако партнерот ви префрла