Во Софија уапсен маж за недолични коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Мкд.мк - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Весник - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Вечер - пред 10 дена

Приведено лице од Софија – објавувал ксенофобични коментари поврзани со несреќата

Либертас - пред 10 дена

Уапсен Бугаринот што пишуваше страшни коментари за автобуската несреќа

Фокус - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за недолични коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

А1он - пред 10 дена

Приведено Бугариноткој објавуви ксенофобични коментари поврзани со несреќата

Република - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Канал 5 - пред 10 дена

Приведено лице во Софија поради навредливи коментари за несреќата

Нова Македонија - пред 9 дена

Едно лице е приведено во Софија – објавувал ксенофобични коментари за автобуската несреќа

Телма - пред 10 дена

Во Софија уапсен маж за недолични коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Курир - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Facebook за автобуската несреќа

Кајгана - пред 10 дена

МЛАД БУГАРИН Е УАПСЕН ЗАТОА ШТО НА ФЕЈСБУК ПИШУВАЛ НЕГАТИВНИ КОМЕНТАРИ ЗА НЕСРЕЌАТА - казната е затвор од една до четири години

Фактор - пред 10 дена

Бугарско МВР: Уапсен маж за недолични коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Слободен Печат - пред 10 дена

Во Софија е приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа во Бугарија

24 вести - пред 10 дена

Во Софија е приведен маж за ксенофобични коментари на Фејсбук за автобуската несреќа во Бугарија

24 вести - пред 10 дена

Уапсен 24-годишникот од Бугарија што пишуваше шоканти коментари на Фејсбук за несреќата

Точка - пред 10 дена

Софија: Пишувал недолични коментари на Фејзбук за фаталната несреќа – Полицијата го уапсила

Прес 24 - пред 10 дена

„Огнено шоу со македонска скара“ - Вака Бугаринот ја коментираше фаталната несреќа во Бугарија

Прес 24 - пред 10 дена

Уапсен Бугаринот што пишуваше шокантни коментари на фејсбук за несреќата

Независен - пред 10 дена

Софија: Приведен поради недолични коментари за автобуската несреќа

Express - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Бриф - пред 10 дена

БУГАРИН ЗАВРШИ ВО ПРИТВОР На Фејсбук пишувал невкусни коментари за несреќата

+Инфо - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Опсервер - пред 10 дена

Приведено лице во Софија: Пишувал навредливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

НоваТВ - пред 10 дена

Приведенo бугарското момче кој на фејсбук за трагедијата напиша дека „Македонци се спржиле на скара“

Макпрес - пред 10 дена

Уапсено едно лице во Софија – објавувал коментари на Фејсбук поврзани со несреќата

Инфомакс - пред 10 дена

За поздpaв: Во Софија уaпceн човекот кој пишуваше недолични коментари за нecpeќата

Инфомакс - пред 9 дена

Во Софија приведено лице кое ширело говор на омраза на Фејсбук за автобуската несреќа

Гостивар Прес - пред 9 дена

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

еМагазин - пред 9 дена

„Огнено шoy со македонска скapa“ – Вака Бугарин jа коментиpaшe нecpeќата во Бугарија, денеcка бил yaпceн

Маркукуле - пред 10 дена

Уапсено едно лице во Софија порад несоодветни коментарни за несреќата

Лидер - пред 10 дена

Уапсен маж во Софија, на Фејсбук ширел говор на омраза поврзан со автобуската трагедија

24 Инфо - пред 10 дена

Во Софија приведен маж за националистички коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

24 Инфо - пред 10 дена

Во Софија уапсено лице заради говор на омраза на Фејсбук поврзан со автобуската трагедија

Таратур - пред 9 дена