Џон Батист ја предводи трката за „Греми“

Макфакс - пред 11 дена

Џон Батист со најмногу „Греми“ номинации

Либертас - пред 9 дена

Џон Батист со најмногу „Греми“ номинации

Курир - пред 9 дена

Џеј Зи стана најноминираниот изведувач во историјата на наградите Греми

Слободен Печат - пред 10 дена

Џон Батист со најмногу „Греми“ номинации

24 вести - пред 9 дена

Која е Оливија Родриго: Има 18 години, 7 номинации за Греми, а на пат е да ги надмине Били Ајлиш и Дуа Липа

Точка - пред 10 дена

Џон Батист со 11 номинации на 64. Греми-пред Џастин Бибер, Били Ајлиш и Доџа Кет

Независен - пред 11 дена

Џеј Зи сега е најноминиран уметник во историјата на Греми

Независен - пред 11 дена

Џон Батист со најмногу „Греми“ номинации

Опсервер - пред 9 дена

Џон Батист со најмногу „Греми“ номинации

Макпрес - пред 9 дена

Џон Батист ја предводи трката за „Греми“

24 Инфо - пред 11 дена

Џон Батист со најмногу „Греми” номинации

24 Инфо - пред 9 дена