„Ако Ѓоковиќ се појави во Мелбурн, тоа значи дека е вакциниран“

Макфакс - пред 7 дена

Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

А1он - пред 8 дена

„Ако Ѓоковиќ се појави во Мелбурн, тоа значи дека е вакциниран“

Топ Спорт - пред 7 дена

Бекер: Незамисливо е Ѓоковиќ да не настапи на Австралија опен

Република - пред 7 дена

Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

Курир - пред 8 дена

Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Курир - пред 7 дена

Виландер: Веќе не му се плашат на Ѓоковиќ

Кајгана - пред 7 дена

Ѓоковиќ го нема во најавата за АО

Кајгана - пред 8 дена

„Ако Ѓоковиќ се појави во Мелбурн, тоа значи дека е вакциниран“

Инфо - пред 7 дена

Тенисерите повеќе не му се плашат на Ѓоковиќ

Слободен Печат - пред 7 дена

Бекер не може да го замисли Австралија Опен без Новак

Слободен Печат - пред 8 дена

Тајли: Ѓоковиќ не сака да ризикува да не игра во Мелбурн

Слободен Печат - пред 7 дена

Познато до кога Ѓоковиќ мора да се вакцинира за „Австралија опен“

Слободен Печат - пред 9 дена

Директорот на Австралијан опен му испрати порака на Ѓоковиќ: Познати се условите за настап во Мелбурн!

Супер спорт - пред 7 дена

Совет до Ѓоковиќ: Вакцинирај се, оди во Австралија, бидејки Надал ќе ти ја смени историјата

Спорт Клуб - пред 9 дена

Се појави најновиот доказ дека Новак Ѓоковиќ нема да игра на Австралија Опен

Спорт Клуб - пред 8 дена

Родик верува дека знае каква ќе биде реакцијата на Надал доколку Ѓоковиќ не е дел од АО

Спорт Клуб - пред 8 дена

Директорот на Австралија Опен: Ако Ѓоковиќ игра, тоа значи дека е вакциниран

Спорт Клуб - пред 7 дена

Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

Независен - пред 8 дена

Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Независен - пред 7 дена

Родик: Ако Ѓоковиќ не игра во Мелбурн, тогаш на Надал…

Дерби - пред 8 дена

Директорот на Австралија Опен го прозва Ѓоковиќ: Правилата се јасни, одлуката е негова

Дерби - пред 7 дена

Бекер: Незамисливо е Ѓоковиќ да не игра на АО, ама правилата се јасни

Дерби - пред 8 дена

Ѓоковиќ го нема на промотивниот спот на Австралија Опен

Опсервер - пред 8 дена

Поранешниот тренер на Ѓоковиќ: Незамисливо е Ѓоковиќ да не игра на Австралија Опен

Скопје24 - пред 7 дена

Новак Ѓоковиќ е изоставен во промотивното видео за Австралија Опен – веројатно нема да настапува

Скопје24 - пред 8 дена

Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Опсервер - пред 7 дена

Бекер: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен

Макпрес - пред 7 дена

БЕКЕР: Не можам да замислам Ѓоковиќ да го пропушти Австралија опен поради вакцината

Денешен - пред 7 дена

Австралија Опен не го стави Ѓоковиќ на промотивниот спот

24 Инфо - пред 8 дена

Директорот на Австралија Опен со порака до Ѓоковиќ: Правилата се јасни

Спортски - пред 7 дена

Бекер: Незамисливо е Австралија Опен без Ѓоковиќ

Спортски - пред 8 дена