Нови два гола за Халанд, Дортмунд го декласираше Фрајбург

Макфакс - пред 9 дена

Нови два гола за Халанд, Дортмунд го декласираше Фрајбург

Топ Спорт - пред 9 дена

Борусија Дортмунд го „демолираше“ Фрајбург (ВИДЕО)

Екипа - пред 9 дена

ВИДЕО: Борусија Дортмунд со „петарда“ во мрежата на Фрајбург

Слободен Печат - пред 9 дена

Халанд по долго време отворено за својата иднина: Од Борусија Дортмунд ме притискаат….

Дерби - пред 9 дена

„Милионерите“ го згазија Фрајбург, Халанд го продолжи теророт врз голманите (ВИДЕО)

Спорт 1 - пред 9 дена

„Милионерите“ со петарда го декласираа Фрајбург

24 Инфо - пред 9 дена