Роналдо едвај чека да почне да работи со Тен Хаг

Макфакс - пред 11 дена

Роналдо едвај чека да почне да работи со Тен Хаг

Топ Спорт - пред 12 дена

Роналдо очекува титули со Тен Хаг

Курир - пред 11 дена

Спортскиот директор на Јунајтед се сретнал со Тен Хаг, се поизвесно дека помошник ќе му биде Мекларен

Дерби - пред 13 дена

Тен Хаг се соочи со првиот ултиматум

Спорт Клуб - пред 13 дена

Ван Дер Сар му испрати емотивна порака на Тен Хаг за заминувањето во Јунајтед

Точка - пред 13 дена

Тен Хаг се соочи со првиот ултиматум од „Олд Трафорд“

Супер спорт - пред 13 дена

Кристијано Роналдо проговори за доаѓањето на Тен Хаг

Спорт Клуб - пред 11 дена

Роналдо со изјава за новиот тренер најави останување во Манчестер Јунајтед!

Спорт 1 - пред 12 дена

Роналдо излезе со прва изјава за Тен Хаг: Работите треба да се променат…

Дерби - пред 12 дена

Роналдо очекува титули со Тен Хаг

Опсервер - пред 11 дена

Роналдо очекува титули со Тен Хаг

Макпрес - пред 11 дена

Роналдо очекува титули со Тен Хаг

24 Инфо - пред 11 дена

Тен Хаг го одржа првиот состанок во Јунајтед, главна тема било…

Спортски - пред 12 дена

Рашфорд бара разговор со Тен Хаг, сака да си оди

Спортски - пред 13 дена

Ван Дер Сар со емотивна порака го испрати Тен Хаг во Манчестер Јунајтед

Спортски - пред 13 дена