Рама: Срамота, членка на НАТО блокира две земји на НАТО

Мкд.мк - пред 13 дена

Рама: Сè уште го чекаме Годо? Не, ние сме навикнати на оваа шарада

Мкд.мк - пред 13 дена

Рама: БУГАРИЈА Е СРАМ

Весник - пред 13 дена

Рама ја брани Македонија, Ковачевски молчи: БУГАРИЈА ВРШИ КИДНАПИРАЊЕ!

Весник - пред 13 дена

(ФОТО) Рама објави селфи со Ковачевски – „Се уште го чекате Годо?“

Весник - пред 13 дена

„Каков срам за Европа, Бугарија среде војна киднапира 2 други држави, 26 земји молчат“

Весник - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Весник - пред 13 дена

Рама ја брани Македонија, Ковачевски молчи: БУГАРИЈА ВРШИ КИДНАПИРАЊЕ!

Вечер - пред 13 дена

(ФОТО) Рама објави селфи со Ковачевски – „Се уште го чекате Годо?“

Вечер - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Вечер - пред 13 дена

Рама: БУГАРИЈА Е СРАМ

Вечер - пред 13 дена

„Каков срам за Европа, Бугарија среде војна киднапира 2 други држави, 26 земји молчат“

Вечер - пред 13 дена

Рама: Срамно, Бугарија киднапира две членки на НАТО

Макфакс - пред 13 дена

„Се уште го чекате Годо? Не, ние сме навикнати на оваа шарада“, Рама објави селфи со Ковачевски од Брисел

А1он - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Бизнис вести - пред 13 дена

Рама со Ковачевски: Сè уште го чекаме Годо? Не, навикнати сме на оваа шарада

Република - пред 13 дена

Рама: Срамно е што Бугарија киднапира две земји членки на НАТО

Република - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Канал 5 - пред 13 дена

Рама: Навикнати сме на оваа шарада

Канал 5 - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Сител - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји-сојузнички

Нова Македонија - пред 13 дена

Рама и Ковачевски не го чекаат Годо во Брисел

Нова Македонија - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Телма - пред 13 дена

КОВАЧЕВСКИ ОДБИ ДА ДАДЕ ИЗЈАВА, РАМА РЕЧЕ ДЕКА БУГАРИТЕ СЕ СРАМОТА, ПРЕД САМИТОТ ЕУ-ЗАПАДЕН БАЛКАН

Сакам да кажам - пред 13 дена

Рама: Колку е срам за Европа оваа бугарска работа

Нетпрес - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Кајгана - пред 13 дена

Рама: Срамно „киднапирање“ на две држави

Инфо - пред 13 дена

ВИЕ СТЕ ЦЕЛОСЕН ХАОС, ВИЕ СТЕ СРАМОТА; НИЕ СМЕ НАВИКНАТИ НА ОВОЈ ЦИРКУС - Еди Рама жестоко во Брисел

Фактор - пред 13 дена

Селфи на Рама и Ковачевски: Сè уште го чекаме Годо?

Слободен Печат - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Слободен Печат - пред 13 дена

Рама: Срамно „киднапирање“ на две држави

Точка - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички - Албанија и Македонија

Прес 24 - пред 13 дена

Рама со Ковачевски: Сè уште го чекаме Годо? Не, навикнати сме на оваа шарада (ФОТО)

Прес 24 - пред 13 дена

Рама: Срамно, Бугарија киднапира две членки на НАТО

Денар - пред 13 дена

Рама во изјава за БТВ: Вие сте хаос и срам!

Алсат-М - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Алсат-М - пред 13 дена

Рама: Навикнати сме на оваа шарада

365.mk - пред 13 дена

Рама од Брисел: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

365.mk - пред 13 дена

Рама: Каква срамота за Европа е оваа бугарска работа !

media.mk - пред 13 дена

Рама и Ковачевски „го чекаат Годо“ за влез во ЕУ

Express - пред 13 дена

Импотентни, бугарска работа, киднапери: Рама со остар напад врз Бугарија и ЕУ

Express - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Бриф - пред 13 дена

Рама: Навикнати сме на оваа шарада

Бриф - пред 13 дена

СРАМНО Е ШТО НАТО-ЗЕМЈА КИДНАПИРА ДВЕ СОЈУЗНИЧКИ Секогаш ќе има по некоја Бугарија да нѐ блокира

+Инфо - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Опсервер - пред 13 дена

Рама: Навикнати сме на оваа шарада

Опсервер - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

НоваТВ - пред 13 дена

Ковачевски и Рама од Брисел: „Навикнати сме на оваа шарада“

НоваТВ - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО - Бугарија, киднапира две земји сојузнички

Макпрес - пред 13 дена

РАМА: Украина да нема многу илузии за ЕУ оти Македонија е кандидат 17 години, a Албанија 8 и секогаш ќе има по некоја Бугарија да блокира

Денешен - пред 13 дена

„Селфи“ на Рама со Ковачевски: „Сè уште го чекаме Годо? Не, ние сме навикнати на оваа шарада“

еМагазин - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

еМагазин - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

Лидер - пред 13 дена

(ФОТО) Рама објави селфи со Ковачевски – „Се уште го чекате Годо?“

Лидер - пред 13 дена

„Селфи“ на Рама со Ковачевски: „Сè уште го чекаме Годо? Не, ние сме навикнати на оваа шарада“

24 Инфо - пред 13 дена

Рама: Срамно „киднапирање“ на две држави

24 Инфо - пред 13 дена

Рама: Срамно е што една членка на НАТО киднапира две земји сојузнички

24 Инфо - пред 13 дена