Петков: Јас сум премиер, НЕМА ПРОМЕНА НА СТАВОТ ЗА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО)

Весник - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за С. Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Весник - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за С. Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Вечер - пред 13 дена

Петков: Јас сум премиер, НЕМА ПРОМЕНА НА СТАВОТ ЗА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО)

Вечер - пред 13 дена

(Видео) Кирил Петков: Ќе си го одржам зборот за Северна Македонија, уморен сум од кукавици!

Макфакс - пред 13 дена

Петков до Радев: Ако си претседател веднаш треба да свикаш Совет за национална безбедност за Македонија

Република - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Република - пред 13 дена

Петков не го сака „жешкиот компир“ за францускиот предлог

Нова Македонија - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за Северна Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Телма - пред 13 дена

Пред Самитот, Петков ја кажа моменталната позиција на Бугарија

Нетпрес - пред 13 дена

Францускиот предлог заглави во собраниските лавиринти во Бугарија

DW - пред 13 дена

(Видео) Кирил Петков: Ќе си го одржам зборот за Северна Македонија, уморен сум од кукавици!

Инфо - пред 13 дена

Петков за Радев: Паднаа маските, уморен сум од кукавици

Слободен Печат - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за Северна Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Слободен Печат - пред 13 дена

(Видео) Кирил Петков: Ќе си го одржам зборот за Северна Македонија, уморен сум од кукавици!

Точка - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за Северна Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Прес 24 - пред 13 дена

Петков го нарече Радев страшливец, а Борисов нечесен манипулант

Независен - пред 13 дена

Пред почетокот на Самитот, Петков ја кажа моменталната позиција на Бугарија

Алсат-М - пред 13 дена

Петков: Имаме историски момент за заштита на сите наши бугарски интереси, работи за кои сме сонувале

365.mk - пред 13 дена

Петков: Решение за Македонија денес нема да има – ни хипотетички

Express - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за Северна Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Бриф - пред 13 дена

УМОРЕН СУМ ОД КУКАВИЦИ Петков го прозва Радев

+Инфо - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Опсервер - пред 13 дена

Петков останува на ветеното – одлуката за Северна Македонија да ја донесе бугарското Собрание

НоваТВ - пред 13 дена

Петков: Ми се допаѓа францускиот предлог и мислам дека не може да има друг таков предлог но одлукаа треба да ја донесе Собранието

Макпрес - пред 13 дена

ПЕТКОВ: Ми се допаѓа францускиот предлог, со него Бугарија добива историска шанса да ги заштитиме сите бугарски интереси во Македонија

Денешен - пред 13 дена

Петков: Ми се допаѓа францускиот предлог, останувам на ветеното одлуката за Македонија да ја донесе бугарското Собрание

еМагазин - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за С. Македонија да ја донесе бугарското Собрание

Лидер - пред 13 дена

Петков: Останувам на ветеното одлуката за Северна Македонија да ја донесе бугарското Собрание

24 Инфо - пред 13 дена