Играч на Дерби го откачи Јунајтед – потпишува за Кристал Палас

Весник - пред 13 дена

Играч на Дерби го откачи Јунајтед – потпишува за Кристал Палас

Вечер - пред 13 дена

Палистер за двете трансфер мети на Јунајтед: Дали тоа би функционирало? Тоа е прашање за Тен Хаг

Точка - пред 14 дена

Ако Барселона си игра топло-ладно, Јунајтед со еден потег ќе стави точка на целата приказна со Де Јонг

Спорт Клуб - пред 14 дена

Неуспешен и вториот обид на Јунајтед за да го купи Френки Де Јонг од Барса!

Спорт 1 - пред 14 дена

Палистер за двете трансфер мети на Јунајтед: Дали тоа би функционирало? Тоа е прашање за Тен Хаг

Дерби - пред 14 дена

Марфи за засилувањето со кое се поврзува Јунајтед: Ќе бидат уште полоши од минатата сезона!

Дерби - пред 15 дена

Манчестер Јунајтед со нов „трансфер удар“: Не може да договори ни фудбалер на Дерби Каунти

Дерби - пред 14 дена

Нема напредок во преговорите за трансферот на Де Јонг

Спортски - пред 14 дена