Џони Деп на концерт изненади со изгледот, ги избричил брадата и мустаќите (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 15 дена

Амбер Херд ќе напише книга и ќе открие сè за бракот со Џони Деп

Репортер - пред 13 дена

„Нема што повеќе да изгуби“: Се шпекулира дека Амбер Херд ќе пишува книга

Слободен Печат - пред 14 дена

Џони Деп издаде предупредување до фановите по судењето – еве што започнало сè почесто да се случува

Точка - пред 13 дена

Без брада и мустаќи: Џони Деп изненади со нов изглед на настапот со гитаристот Џеф Бек

Точка - пред 15 дена

Амбер Херд ќе напише книга и ќе открие сè за бракот со Џони Деп

M Express - пред 13 дена

Според науката, Амбер Херд го има најубавото лице на светот, математички пресметано со формулата за убавина: Овие познати дами се веднаш после неа (ФОТО)

Женски магазин - пред 14 дена