Хрватски авион кој летал за Сараево погоден со куршум

Мкд.мк - пред 13 дена

Оштетен авион кој летал од Загреб за Сараево

Весник - пред 13 дена

Оштетен авион кој летал од Загреб за Сараево

Вечер - пред 13 дена

ВИДЕО: Оштетен хрватски авион слетал во Сараево, бил погоден со куршум

А1он - пред 13 дена

Пукано во хрватски авион?! Пилотот морал принудно да слета во Сараево

Република - пред 13 дена

Оштетен авион кој летал од Загреб за Сараево

Канал 5 - пред 13 дена

ДРАМА ВО ВОЗДУХ – со огнено оружје пукано кон авион кој полетал од Загреб, а слетал во Сараево

Курир - пред 13 дена

СТРЕЛАНО СО ОГНЕНО ОРУЖЈЕ ВО АВИОН НА КРОАЦИЈА ЕРЛАЈНС? Летал од Загреб за Сараево, во тек е опсежна истрага на пистата

Фактор - пред 13 дена

Со огнено оружје било пукано кон авион кој полетал од Загреб

Прес 24 - пред 13 дена

НЕКОЈ ПУКАЛ НА ХРВАТСКИ АВИОН? Пилотот морал принудно да слета во Сараево

+Инфо - пред 13 дена

Пукано во авион кој полетал од Загреб, пилотот пријавил оштетување на трупот

НоваТВ - пред 13 дена

Авион на Кроација ерлајнс кој слетал во Сараево имал оштетување од куршум

24 Инфо - пред 13 дена