Застрашувачки старт на новата сезона за Баерн Минхен!

Макфакс - пред 4 дена

Баерн го „растури“ Ајнтрахт на отворањето на новата сезона во Бундес

Вечер - пред 4 дена

Баерн Минхен му даде шест гола на Ајнтрахт во Франкфурт на стартот од новата сезона (ВИДЕО)

Мкд.мк - пред 4 дена

Баерн го „растури“ Ајнтрахт на отворањето на новата сезона во Бундес

Весник - пред 4 дена

Кимих со итар гол ја отвори новата бундеслигашка сезона, Баерн води со 0:2 по 11 минути!

Топ Спорт - пред 4 дена

Застрашувачки старт на новата сезона за Баерн Минхен!

Топ Спорт - пред 4 дена

Садио Мане со деби гол во Бундеслигата, Баерн води со 0:5 на полувреме кај Ајнтрахт

Топ Спорт - пред 4 дена

Баерн на почетокот на првенството го потопи Ајнтрахт

Нетпрес - пред 4 дена

Стартува Бундеслигата: Баерн Минхен и без Левандовски главен фаворит за „салатарата“

Екипа - пред 4 дена

Моќен Баерн и без Левандовски: Шест „парчиња“ во мрежата на Ајнтрахт за почеток на сезоната (ВИДЕО)

Екипа - пред 4 дена

Бундес-лигата почна со еврогол: Кимих маестрално го измами голманот Трап (видео)

Екипа - пред 4 дена

Баерн е страв и трепет во Германија: „Петарда“ за едно полувреме во Франкфурт

Екипа - пред 4 дена

Застрашувачки старт на новата сезона за Баерн Минхен!

Инфо - пред 4 дена

ВИДЕО: Баерн „гази“ и без Левандовски, шампионски старт на баварскиот гигант

Слободен Печат - пред 4 дена

Еден Македонец во Бундеслигата – може ли некој да ја запре доминацијата на Баерн?

Слободен Печат - пред 4 дена

Баерн му даде четири гола за 35 минути на Франкфурт (ВИДЕО)

Спорт 1 - пред 4 дена

Баерн Минхен го демолира Франкфурт на стартот на сезоната (ВИДЕО)

Спорт 1 - пред 4 дена

Баерн ја потврди својата моќ и го прегази Ајнтрахт во Франкфурт (Видео)

Дерби - пред 4 дена

Шампионски старт на сезоната за Баерн среде Франкфурт

24 Инфо - пред 4 дена