Проблеми за Надал пред американската турнеја – нема да игра во Монтреал

Макфакс - пред 2 дена

Надал се откажа: Немам избор

А1он - пред 2 дена

Надал се откажа од настап во Монтреал: Морам да мислам на здравјето

Република - пред 2 дена

Надал се откажа од турнир: Почуствував проблеми во стомакот

Канал 5 - пред 2 дена

Проблеми за Надал пред американската турнеја – нема да игра во Монтреал

Топ Спорт - пред 2 дена

Ѓоковиќ принуден да се откаже – не го пуштаат поради вакцината

Курир - пред 3 дена

Ѓоковиќ и Надал нема да играат на Мастерсот во Монтреал

Курир - пред 2 дена

Надал се откажа од настап во Монтреал: Морам да мислам на здравјето

Курир - пред 2 дена

Рафаел Надал го откажа турнирот во Монтреал и ги загрижи фановите

Нетпрес - пред 2 дена

Рафаел Надал го откажа турнирот во Монтреал и ги загрижи своите фанови

Курир - пред 2 дена

Надал пак се повреди – нема да игра во Монтреал

Екипа - пред 2 дена

Ѓоковиќ се откажа од Мастерсот во Монтреал, Канаѓаните не му дадоа виза

Слободен Печат - пред 3 дена

Новак останува недопирлив: Еве што значи откажувањето на Рафа од Монтреал за Ѓоковиќ

Слободен Печат - пред 2 дена

Ѓоковиќ и Надал нема да играат на Мастерсот во Монтреал

Дерби - пред 2 дена

После Ѓоковиќ, и Надал го откажа учеството во Монтреал

Слободен Печат - пред 2 дена

Надал го откажа настапот во Монтреал: Почувствував болки во стомакот!

Спорт 1 - пред 2 дена

Надал го откажа учеството во Монтреал

Супер спорт - пред 2 дена

Надал се откажа: Немам избор

Спорт Клуб - пред 2 дена

Ѓоковиќ принуден да се откаже – не го пуштаат поради вакцината

Спорт Клуб - пред 3 дена

И Ѓоковиќ и Надал го пропуштаат турнирот во Монтреал. Причините им се различни

Независен - пред 2 дена

Надал поради мал пех го пропушта Мастерсот во Монтреал (Фото)

Дерби - пред 2 дена

Надал се откажа од настап во Монтреал: Морам да мислам на здравјето

Макпрес - пред 2 дена

Надал се откажа од настап во Монтреал: Морам да мислам на здравјето

Бриф - пред 2 дена

Надал се откажа од настап во Монтреал: Морам да мислам на здравјето

Опсервер - пред 2 дена

Надал се откажа од настап во Монтреал: Морам да мислам на здравјето

Лидер - пред 2 дена

Надал почна да мисли на здравјето се откажа од настап во Монтреал

24 Инфо - пред 2 дена

Надал го откажа учеството во Монтреал

Спортски - пред 2 дена