Платила цело богатство: Ким Кардашијан го купи поранешниот имот на најславната супермоделка

Курир - пред 6 дена

Како што поминуваат годините, таа е сè поубава: Ѕвездата од филмот „Сина лагуна“ старее достоинствено

Точка - пред 7 дена

Ким Кардашијан го купила поранешниот имот на Синди Крафорд, за 70,4 милиони долари

Денешен - пред 6 дена

Ким Кардашијан го купила поранешниот имот на Синди Крафорд, за 70,4 милиони долари

Бриф - пред 6 дена

Ким Кардашијан го купила поранешниот имот на Синди Крафорд, за 70,4 милиони долари

Опсервер - пред 6 дена

Ким Кардашијан го купила поранешниот имот на Синди Крафорд за 70,4 милиони долари

Макпрес - пред 6 дена

Ким Кардашијан го купува замокот на Синди Крафорд во Малибу за 70 милиони долари: Новиот дом на Ким Кардашијан е на 22 километри од домот на Канје Вест

Убавина и здравје - пред 7 дена

Канје Вест ја обвини Ким Кардашијан за воспитувањето на децата: Таа е со нив 90% од времето!

Убавина и здравје - пред 6 дена

Брук Шилдс (57) позира во долна облека на брендот на Ким Кардашијан!

Убавина и здравје - пред 6 дена