Милевски од Тбилиси: Тука дојдовме за да победиме

Мкд.мк - пред 6 дена

Милевски: Ние ќе дадеме се од себе да презентираме дека Македонија игра добар фудбал

Курир - пред 6 дена

Алиоски: Не сме под притисок, победа над Грузија ќе ни донесе поголема мотивација

Курир - пред 6 дена

Милевски: Грузија игра поразлично од баражот, a во Скопје не заслужија да победат

Екипа - пред 6 дена

Милевски: Важно е како ќе функционираме како тим, индивидуалци не добиваат натпревар

Екипа - пред 6 дена

Милевски: Дојдовме да победиме, не се навраќам на минатото

Телма - пред 6 дена

Алиоски од Грузија: Ќе се обидеме да победиме

Кајгана - пред 6 дена

Милевски и Алиоски од Тбилиси: Дојдовме по победа

Независен - пред 6 дена

Милевски: Дојдовме да ја победиме Грузија, ќе се бориме додека постојат и најмали шанси

Слободен Печат - пред 6 дена

Милевски не стравува од разиграниот Кварацхелија: Не отстапувам од концептот

Дерби - пред 6 дена

Алиоски: Не сме под притисок, победа во Тбилиси ќе ни донесе уште подобра атмосфера

Слободен Печат - пред 6 дена

Милевски: Во Грузија сме дојдени по победа

Спорт Клуб - пред 6 дена

Милевски: Кварацхелија не може сѐ сам, ние да функционираме како тим!

Спорт 1 - пред 6 дена

Милевски: Ние ќе дадеме се од себе да презентираме дека Македонија игра добар фудбал

Прес 24 - пред 6 дена

Милевски и Алиоски од Тбилиси: Дојдовме по победа

Макпрес - пред 6 дена

МИЛЕВСКИ: Грузија е во форма, но ние дојдовме по три бода

Денешен - пред 6 дена

Милевски и Алиоски од Тбилиси: Дојдовме по победа

Опсервер - пред 6 дена

Алиоски: „Сонот за пласман на Европско беше од овде, ќе се обидеме да победиме денес против Грузија!“

Порта - пред 6 дена

Mилевски: Да ги поправиме грешките и да докажеме дека Македонија игра добар фудбал!

Спортски - пред 6 дена