Последната желба на кралицата е поврзана со принцот Хари

Макфакс - пред 5 дена

Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Весник - пред 5 дена

Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Вечер - пред 5 дена

Последната желба на кралицата е поврзана со принцот Хари

Точка - пред 5 дена

Принцот Хари и Меган Маркл се враќаат во нивниот дом во Лос Анџелес - без да разговараат со кралот Чарлс

Точка - пред 5 дена

Камила од шок го плукнала чајот кој го пиела: Бизарниот предлог на принцот Хари направил дополнителни проблеми во кралското семејство

Точка - пред 5 дена

Светот ја дозна последната желба на кралицата Елизабета - поврзана е со Хари

Прес 24 - пред 5 дена

Последната желба на кралицата е поврзана со принцот Хари

24 Инфо - пред 5 дена

Поради бизарниот предлог за помирување на Хари, Камила добила напад: Го истурила чајот што го пиела, а потоа му кажала дека е смешен

Женски магазин - пред 4 дена

Принцот Хари и Меган Маркл се вратија во САД по погребот на Елизабета Втора, што е со статусот на нивните деца?

Убавина и здравје - пред 5 дена

ИСТОРИЧАР РАСКАЖАЛ – ОТКРИЕНА ПОСЛЕДНАТА ЖЕЛБА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Се однесува на принцот Хари, а еве дали Е ОСТВАРЕНА! Ова ДО СМРТ не го прежалила!

Екран - пред 5 дена