USB

Претпродажбата на паметниот телефон Samsung Galaxy S23 FE е достапна во Македонија

USB - пред 9 часа

„Цепај сине“, купи книга и биди хуман: Ѕоф и „Арс Ламина“ во нова хуманитарна акција

USB - пред 10 часа

Google Maps направи промена која не им се допаѓа на корисниците

USB - пред 1 ден

(ВИДЕО) Google има одговор на ChatGPT: „Нашиот најспособен модел досега“

USB - пред 1 ден

Apple или Android? Што велат тинејџерите

USB - пред 1 ден

(ВИДЕО) Соборен светски рекорд: AMD го има најбрзиот процесор

USB - пред 1 ден

Google Chrome има ново решение за побезбеден пристап на интернет

USB - пред 1 ден

Новиот PlayStation е распродаден за само два дена

USB - пред 2 дена

Windows сега е достапен за iPhone

USB - пред 2 дена

ВИДЕО: Најновиот Call of Duty ја враќа популарната мапа

USB - пред 2 дена

Мета ја укинува можноста за допишување со пријателите од Фејсбук на Инстаграм

USB - пред 3 дена

Football Manager 2024: Топ 3 најдобри играчи од средниот ред

USB - пред 3 дена

Потврдено е која боја Apple ќе ја користи за RCS пораки

USB - пред 3 дена

Spotify отпушта 1.500 работници

USB - пред 3 дена

GTA 5 повторно изненадува: Се поблиску е до продажба на 200 милиони примероци

USB - пред 3 дена

PlayStation го „згази“ Xbox во Европа

USB - пред 3 дена

Call of Duty се бори со измамниците на смешен начин

USB - пред 5 дена

ВИДЕО: Една од најпопуларните нови игри доаѓа на Netflix

USB - пред 5 дена

Играта Payday 3 „на апарати“

USB - пред 5 дена

(ВИДЕО) Вака изгледа OnePlus 12: познато и кога ќе биде лансиран

USB - пред 5 дена

Потврдено кога ќе пристигне Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

USB - пред 5 дена

ВИДЕО: Словенските демони на пауза, одложен The Thaumaturge

USB - пред 5 дена

Верувале или не: Судбината на легендарниот тетрис се „крои“ во Србија

USB - пред 5 дена

Подготвен за глобалниот пазар: Новиот Xiaomi пристигнува во две верзии

USB - пред 5 дена

Microsoft Copilot пристигна и на Windows 10

USB - пред 5 дена

Тие се премногу контроверзни дури и за Парис Хилтон

USB - пред 5 дена

Пентагон е се поблиску до дронови кои сами одлучуваат кого да убијат

USB - пред 5 дена

Кинезите имаат нова гордост: претставен Xiaomi Redmi K70 Pro

USB - пред 5 дена

Google ги брише старите сметки од денеска

USB - пред 7 дена

ВИДЕО: Spotify ја објави најпуштаната песна во 2023 година

USB - пред 7 дена

(ВИДЕО) Кина: Најдовме геометриски форми под површината на Марс

USB - пред 8 дена

ВИДЕО: Кина гради подводен центар за податоци со моќност од шест милиони компјутери

USB - пред 8 дена

Андроид 14 известува кога се прави скриншот, некои апликации веќе го спроведуваат ова

USB - пред 8 дена

Диџеј Google: Вештачката интелигенција ќе прави музика за YouTube

USB - пред 8 дена

Rockstar му забрани на поранешен вработен да зборува за случувањата во компанијата

USB - пред 8 дена

ВИДЕО: Преземете ја видео играта Assassin’s Creed бесплатно

USB - пред 8 дена

Ниту крив, ниту должен: Погрешен Call of Duty преплавен со негативни критики

USB - пред 8 дена

Игрите Battlefield и Star Wars повеќе нема да работат на постарите верзии на Windows

USB - пред 8 дена

(Видео) Како можете да дознаете што Google знае за вас

USB - пред 8 дена

6 финти за купување евтини гаџети

USB - пред 9 дена

Во Credissimo веќе секој ден е Orange Day!

USB - пред 10 дена

Како да избришете лични податоци од интернет

USB - пред 10 дена

Football Manager 2024: Топ 3 најбогати клубови

USB - пред 10 дена

ВИДЕО: Овој бог изгледа паднал на теме

USB - пред 10 дена

ВИДЕО: Sega ја објави својата последна конзола пред точно 25 години

USB - пред 10 дена

Доминација Baldur’s Gate 3: Освои сè што можеше

USB - пред 10 дена

Подготвено сценариото за филмот „Ghost of Tsushima“

USB - пред 10 дена

Важни вести за фановите на The Witcher 3

USB - пред 10 дена

Директорот на ЕА: Европјаните се слаби потрошувачи, наследникот на серијалот на FIFA помина добро

USB - пред 10 дена

Кога додавате дијаманти на Nvidia GPU, ја добивате најбрзата графичка картичка

USB - пред 10 дена

Изненадувачката одлука на Microsoft се однесува на пакетот Office 2024

USB - пред 10 дена

Вештачката интелигенција ќе ја тренира помоќен процесор, која е нејзината предност

USB - пред 10 дена

Конечно: Sony воведе опција која PC ја има со децении

USB - пред 10 дена

Вие сте во голема опасност ако го правите ова додека користите итернет

USB - пред 10 дена

Google ги брише сите стари кориснички сметки во петок

USB - пред 11 дена

Google најавува нови официјални домени: .meme и .ing

USB - пред 11 дена

Решение за проблем кој мачи многу корисници доаѓа на Android

USB - пред 11 дена

Повторно е најпопуларен: Fortnite ги собори сите рекорди

USB - пред 11 дена

Дали ќе платите претплата за Фејсбук и Инстаграм?

USB - пред 11 дена

Кога пристигнуваат напредни хуманоидни роботи од Кина

USB - пред 11 дена

MediaTek има нов врвен процесор, но колку може да биде добар против Snapdragon?

USB - пред 11 дена

Alibaba го подобри својот модел со вештачка интелигенција, има 100 милијарди параметри

USB - пред 11 дена

Sony го претстави A9 III – проблемот со блендата конечно е решен

USB - пред 11 дена

Кинескиот гигант им врти грб на САД, го избира Huawei

USB - пред 11 дена

Андроид 14 создаде проблем, Google подготви решение

USB - пред 11 дена

Русија распиша потерница по портпаролот на компанијата Мета

USB - пред 12 дена

Galaxy S24 Ultra ќе биде првиот телефон на Samsung со куќиште направено од овој материјал

USB - пред 12 дена

Нарачал iPhone – добил лажен со Андроид

USB - пред 12 дена

Кинески „убиец на предводници“?: Претставена серијата Honor 100

USB - пред 12 дена

Дали користите WhatsApp? Google има лоши вести за вас

USB - пред 12 дена