Женски магазин

Ги дувна свеќичките покрај двете наследнички: Милена Антовска со емотивни зборови му го честиташе роденденот на сопругот

Женски магазин - пред 24 минути

Помалку е повеќе: Тамара Драгичевиќ има фустан во кој секогаш ќе бидете забележани и удобни сандали кои ќе ги обожувате (ФОТО)

Женски магазин - пред 1 час

Финални намалувања и најубавото лето досега со Fashion group

Женски магазин - пред 1 час

Koлку ќе нè чини тегла ајвар годинава и дали ќе се исплати да правиме?

Женски магазин - пред 2 часа

СИТЕ ДВА РЕНТГЕН АПАРАТИ ВО КЛИНИЧКИОТ ЦЕНТАР НЕ РАБОТАТ ДЕСЕТТИНА ДЕНА: Пациентите „трчаат“ да се снимат приватно или во Градска болница

Женски магазин - пред 3 часа

Неделно мени за Богородичниот пост: Подгответе вкусен ручек по денови, брзо и евтино

Женски магазин - пред 4 часа

Д-р Перишиќ откри кое овошје мора да го купите на пазар: Полно е со антиоксиданси, вистинска витаминска бомба

Женски магазин - пред 5 часа

Седум години секој ден пиела по еден енергетски пијалак: Здравјето ѝ е сериозно нарушено, а погледнете како изгледа нејзиното тело денес (ФОТО)

Женски магазин - пред 6 часа

Сенилна макуларна дегенерација - како навреме да се спречи?

Женски магазин - пред 6 часа

Сопругата на Никола Роквиќ го покажа трудничкото стомаче: Откри и дека има многу мачнини (ФОТО)

Женски магазин - пред 6 часа

Без грам шминка, и на море е атрактивна: Вака Андријана Петрушовска се релаксира на плажа

Женски магазин - пред 8 часа

Лимузина, шампањ и бакнување во уста со девојки: Мадона полуда од било кога - покажа како го прославила 64-от роденден (ВИДЕО)

Женски магазин - пред 8 часа

Ги славиме Светите седуммина младенци во Ефес: Ако мажите го направат ова, ќе им се оствари секоја желба

Женски магазин - пред 9 часа

Стил на денот: Дани Димитровска во жолто шорц здолниште- летен тренд

Женски магазин - пред 10 часа

Ана Бунтеска: Има ноќи како оваа...како оваа

Женски магазин - пред 10 часа

Сузана Турунџиева со ќерката Матеа посети три грчки острови летово: Морето ми ја дава силата и е мој моќен сојузник

Женски магазин - пред 12 часа

Наместо да ги барате вашите маани, прочитајте ги овие моќни зборови на актерската дива Мерил Стрип

Женски магазин - пред 12 часа

На пространата тераса од својата вила вредна 2,5 милиони евра, Карлеуша одгледува зеленчук: Освен петунии, има и домати

Женски магазин - пред 18 часа

Дневен хороскоп за 17 август: Љубоморен ден за Близнаците, Лавови-љубовта ви дава крилја

Женски магазин - пред 19 часа

Позира во бикини, облините во прв план: Првата сопруга на Жељко Јоксимовиќ вака ужива на плажа

Женски магазин - пред 19 часа

Нема нешто што не корегирала на себе: Фотките на пејачката Маја Беровиќ од некогаш и сега ќе ве шокираат

Женски магазин - пред 20 часа

По 20-ти август: 3 хороскопски знаци ќе уживаат во неизмерна среќа

Женски магазин - пред 20 часа

Венчавката ќе трае три дена: Џенифер Лопез и Бен Афлек ќе прават свадба викендов, а овој пат сè ќе биде во стилот на „Вог“

Женски магазин - пред 21 часа

Живее во автомобил повеќе од две години за да штеди, работеше две работи и немаше пари за кирија: Нејзината исповед е неверојатна!

Женски магазин - пред 22 часа

Породувањето го пренесуваше во живо на Инстаграм: Приказна за мајката која роди дете пред 13.000 луѓе на Инстаграм нè фасцинираше

Женски магазин - пред 23 часа

Деми Мур летува во Грција: Има речиси 60 години и изгледа неверојатно во бикини (ФОТО)

Женски магазин - пред 1 ден

8 стилски правила за летен стил на модниот експрерт Верица Ракочевиќ: Можете да сте секси и убави на која било возраст

Женски магазин - пред 1 ден

Тони Дескоски: Добро е што нема да се менуваат учебниците заради Цар Самуил и браќата Кирил и Методиј

Женски магазин - пред 1 ден

Moи ангели, доаѓам брзо кај вас, чекајте ме - вака гласи некрологот за најмладите жртви во Цетиње

Женски магазин - пред 1 ден

Милица влезе во историјата на Клиничкиот центар во Ниш: Татко ѝ ѝ донирал бубрег пред седум години, таа сега роди здраво девојче

Женски магазин - пред 1 ден

Ја скратија косата и се преродија: Жените „се плашат“ од вакви трансформации, но кога ќе ги видите нивните насмевки и вие ќе посакате ваква промена

Женски магазин - пред 1 ден

По 20 години брак и три деца: Откриено зошто се разведе фудбалерот Тоти кој по само неколку месеци веќе очекува дете со друга девојка

Женски магазин - пред 1 ден

Шкотска официјално прва земја во светот која воведе бесплатни производи за менструална хигиена, а колку троши за ова жената во Македонија?

Женски магазин - пред 1 ден

Среде војна се разведува градоначалникот на Киев: По 25 години брак, откри на кој сега припаѓа неговото срце

Женски магазин - пред 1 ден

Сопругата на Алекса Балашевиќ го покажа трудничкиот стомак во 9-от месец: Денови ја делат од породувањето (ФОТО)

Женски магазин - пред 1 ден

Се породи снаата на Мијалкови: Анастасија на свет донесе девојче (ФОТО)

Женски магазин - пред 1 ден

Стил на денот: Луисана Лопилато во совршен летен фустан за трудници

Женски магазин - пред 1 ден

Ана Бунтеска: Чоек не се лепи

Женски магазин - пред 1 ден

Кои познати Македонци го избраа островот на гревот за летен одмор: Миконос, омилена дестинација низ годините на многу наши пејачи

Женски магазин - пред 1 ден

Утринско кафе со Ива Кацарска: После операцијата водам исклучиво здрав и смирен живот и се радувам на секој нов ден и секоја нова можност

Женски магазин - пред 1 ден

Татко му неодамна починал, за влако ја избегнал смртта: Исповед на мајка на момче повредено во несреќата во Бугарија

Женски магазин - пред 1 ден

Дневен хороскоп за 16 август: Биковите неочекувано го менуваат планот, Јарците очекуваат турбуленции

Женски магазин - пред 1 ден

Северина се пофали каков подарок добила од синот Александар и допре до срцата на нејзините следбеници (ФОТО)

Женски магазин - пред 1 ден

Каква глетка: Катарина Грујиќ покажа како го средиле дневниот престој во новиот луксузен стан од 400.000 евра (ФОТО)

Женски магазин - пред 1 ден

Ќе бидат главни: Четири хороскопски знаци кои ќе владеат до крајот на месец август

Женски магазин - пред 1 ден

Бали-бег оставен од бремената сопруга?! Tурските актери се огласија по тврдењата дека се разделуваат поради неговата мајка

Женски магазин - пред 1 ден

88-годишна пензионерка го продаде целиот имот и се пресели во луксузен бкрузер: 12 години непрекинато патува и ужива во животот! (ВИДЕО)

Женски магазин - пред 1 ден

МИЛИЦА: Значење на името и какви се оние кои го носат

Женски магазин - пред 1 ден

Обележани од детство: Луѓе со бенки на овие 12 места се родени за богатство и успех!

Женски магазин - пред 2 дена

Плати и над 55 илјади денари, се бараат економисти и информатичари: Еве што треба да исполните ако сакате да работите во Народна банка

Женски магазин - пред 2 дена

Голем интерес за поставување панели, проследен со многу сопки: Упатените укажуваат на опциите кои ги имаат граѓаните

Женски магазин - пред 2 дена

Научниците утврдија дека постојат 3 видови пост-ковид синдроми: Ова се симптомите за секоја од варијантите на коронавирус

Женски магазин - пред 2 дена

8 најбарани фризури моментално: Бришат години и се одлично есенско освежување (ФОТО)

Женски магазин - пред 2 дена

Колинда непрепознатлива на море: Ја доведе линијата до совршенство (ФОТО)

Женски магазин - пред 2 дена

Попара, залиена пита, прженици: 12 старински јадења од времето на Југославија - додека ги јадевме пукавме од здравје - нема повкусно

Женски магазин - пред 2 дена

Попара, залиена пита, прженици: 12 старински/сиромашни јадења од времето на Југославија - додека ги јадевме пукавме од здравје - нема повкусно

Женски магазин - пред 2 дена

Не се уморувам, имам нова енергија: Вака изгледа Весна де Винча по 40 дена гладување и чистење на организмот (ФОТО)

Женски магазин - пред 2 дена

Хрватски фудбалер ѝ го донираше црниот дроб на мајка си: Таа мене ми дари живот, јас го продолжив нејзиниот

Женски магазин - пред 2 дена

Каролина Гочева и Михаил Корубин заљубени во Италија: Албумот фотки сведочи за нивната среќа

Женски магазин - пред 2 дена

Стил на денот: Нина Бадриќ во ултра кратко фустанче и старки

Женски магазин - пред 2 дена

Љубов и нељубов

Женски магазин - пред 2 дена

Биљана и Орце Димитровски (Арија) : Холандија е земјата која ја избравме поради нашите деца

Женски магазин - пред 2 дена

Маја Волк секое утро го започнува со овој пијалок: Моќна комбинација која ги чисти цревата од токсини и го зајакнува целиот организам! (РЕЦЕПТ)

Женски магазин - пред 2 дена

Сакал да ѝ ја спречи венчавката: 128 дена затвор ќе треба да одлежи поранешниот сопруг на Бритни Спирс поради упадот на свадбата

Женски магазин - пред 2 дена

Дневен хороскоп за 15 август: 2 хороскопски знаци мора да бидат неверојатно храбри

Женски магазин - пред 2 дена

После многу години се собра целото семејство на Лепа Брена: Братот на пејачката го ожени синот, еве како си поминаа на свадба (ФОТО)

Женски магазин - пред 2 дена

Паѓаат на физичкиот изглед: 3 хороскопски знаци што ги интересира само убавината

Женски магазин - пред 2 дена

Безвременски спомен од стар семеен албум: Ова се родителите на Ивана Петерс (ФОТО)

Женски магазин - пред 2 дена

Чистел тоалети, работел како келнер, а денес е најпосакуваниот актер: Дамите лудуваат по него, а тој ја сака оваа колешка (ФОТО)

Женски магазин - пред 2 дена

Преубавата поранешна сопруга на Дадо Полумента ги разбива предрасудите за исламот: Откри зошто носи хиџаб и дали муслиманките се потчинети

Женски магазин - пред 3 дена