Вистина

Со нив не знаете на што сте: Мажите родени во овие четири знаци се тотална мистерија за жените

Вистина - пред 3 часа

Експертите советуваат: Спиењето во одделни кревети, па дури и простории, доведува до подобра врска со партнерот

Вистина - пред 4 часа

Направете сами: Цврст лосион за тело кој ја храни вашата кожа и ја прави кадифено мека

Вистина - пред 4 часа

Доделувањето на „Греми“ наградите презакажано: Церемонијата на 3-ти април во Лас Вегас

Вистина - пред 4 часа

Милан Мариќ – актерот што го играше Тома е на мака: Позната твитерџика што се претставува како „волшебна жаба“ уште оваа зима сака да го има… за маж! (ФОТО)

Вистина - пред 4 часа

Кратки блејзери и јакни – трендот што ќе освојува оваа година

Вистина - пред 4 часа

Секој пациент кој имал ковид не треба да има секс две до три недели – одморот е клучен при оздравувањето

Вистина - пред 4 часа

Ќерката на Ѓоле Ѓогани и Слаѓа, природно надарена со телесна граѓа: Силвија е бујно „товарена“ како речна лаѓа (ФОТО)

Вистина - пред 5 часа

5 начини како да ја расположите жената за секс

Вистина - пред 5 часа

Без шеќер, брашно, масло за јадење: Чоколаден колач кој брзо и лесно се прави

Вистина - пред 5 часа

Македонскиот јутјубер Лазаров главна тема во „Задруга“: Раперот Ша му дошол на роденден, а Стефан тогаш наводно му ја „смувал“ девојката, старлетата Тара Симов? (ВИДЕО)

Вистина - пред 5 часа

Бугарската пејачка Андреа нуди толку возбудлива глетка, од која и среде зима низ уши ќе ви „чури пареа“! (ФОТО)

Вистина - пред 6 часа

Дневен хороскоп за 21 јануари 2022 година

Вистина - пред 6 часа

Памела Андерсон се разведе по една година брак

Вистина - пред 6 часа

Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ за прв пат проговори за одмазда: „Не можам да им простам на убијците на мојот татко“ (ФОТО)

Вистина - пред 6 часа

Гордана Шаулиќ разочарана од пресудата за убиецот на Шабан Шаулиќ: „Тажни сме, во тој човек не видовме дека се кае“

Вистина - пред 6 часа

Почина рокерот Мит Лоуф

Вистина - пред 7 часа

Ѕирнете во домот на Анѓелка Прпиќ во кој живее по разводот (фото)

Вистина - пред 7 часа

Антониа Гиговска наполни 21 година: Грст роденденски честитки од конкуренцијата млади пејачки, кои покажаа дека всушност и се најдобри другарки (ФОТО)

Вистина - пред 7 часа

Ретко се појавува во јавност: Вака изгледа помалата сестра на Огнен Амиџиќ (фото)

Вистина - пред 7 часа

Не престануваат скандалите за Душко Тошиќ: Сопругот на Карлеуша во тајна врска со ќерката на Жељко Шашиќ, Софија Шашиќ?

Вистина - пред 8 часа

Дарко – Влогс тргна да им ги „отвори очите“ на нашите маркетинг менаџери или себе си вратите, па жестоко удри по познатите: Лила, Маријанчето, Зоки-Фаци… и останатите познати „Инстаграм профитери“ се „фејк инфлуенсери“!? (ФОТО)

Вистина - пред 8 часа

Аца Лукас заврши во болница – еве како се чувствува

Вистина - пред 8 часа

Актерот Жарко Димоски сведок на сообраќајната несреќа која ја потресе Македонија: „Слушнав кpици кои нема да ги заборавам цел живот”

Вистина - пред 9 часа

Македонската кандидатка Валери Димовска ги напушти „Ѕвездите на Гранд“, а еве која е причината – „Жал ми е што заврши на ваков начин“

Вистина - пред 9 часа

Српско – македонски брак: Елена Миленковска го учеше сопругот да зборува на македонски – „За мене најважен јазик е јазикот на љубовта“ (видео)

Вистина - пред 10 часа

Овие симптоми укажуваат дека вашиот црн дроб е полн со токсини

Вистина - пред 1 ден

Љубовни ритуали кои ги применуваат сите парови

Вистина - пред 1 ден

Нивес Целзиус покажа колку е широкограда и патриотски настроена: Коцкесто мини бикини во боите на „хрватската шаховница“ ги красеша градите на бујната убавица (ФОТО)

Вистина - пред 1 ден

Како да забележите дека некој маж е вљубен во вас?

Вистина - пред 1 ден

Палачинки кои не дебелеат: Додадете само една состојка и уживајте во омилениот десерт

Вистина - пред 1 ден

2022 година ќе биде убедливо најдобра за овој хороскопски знак, тврдат руските астролози

Вистина - пред 1 ден

„77“ е новата „69“: Секс поза која директно ја стимулира Г-точката

Вистина - пред 1 ден

Теодора Џехверовиќ со разголена секси фотосесија одново предизвика „земјотрес“: „Јас сум Моника Белучи од Али експрес“ (ФОТО)

Вистина - пред 1 ден

Експерт објаснува: Зошто жените не треба да ја делат сметката со мажите

Вистина - пред 1 ден

Најпопуларни дестинации за патувања во 2022

Вистина - пред 1 ден

ТВ водителот Дејан Станковиќ – „Крал“, уредниокот на ТВ „Хепи“, Миломир Мариќ го казнувал за „возбуда пред камери“: За „спонтана ерекција“ му одбивал 20% од плата! (ФОТО)

Вистина - пред 1 ден

Ова е сестрата на Тања Савиќ: Билјана е физички многу слична на пејачката, само што не е на естрадата и не сака да се експонира во јавноста (ФОТО)

Вистина - пред 1 ден

Скандалозна пресуда: Убиецот на Шабан Шаулиќ осуден едвај на три години и три месеци затвор! (ФОТО)

Вистина - пред 1 ден

Дневен хороскоп за четврток, 20 јануари 2022 година

Вистина - пред 1 ден

Данијела Мартиновиќ првпат откри како е да се биде „сингл“ по 24 години врска: „Се учам да летам“

Вистина - пред 1 ден

Жешка во зима: Северина позираше гола – го покажа своето совршено тело пред 50-иот роденден (фото)

Вистина - пред 1 ден

Турската актерка од „Забрането јаболко“ по вторпат заразена со коронавирус

Вистина - пред 1 ден

Денес важи за една од најпознатите актерки: Ќе го препознаете ли девојчето од фотографијата? (фото)

Вистина - пред 1 ден

Џонсон Мети останува партнер во професионалниот развој на студентите

Вистина - пред 1 ден

Започна судењето на Турчинот кој е обвинет за сообраќајната несреќа во која почина Шабан Шаулиќ

Вистина - пред 1 ден

Сања – Барбика знае како со иста тактика да заработи повеќекратно, а тоа сепак да биде „уникатно“: „Покажи доволно од најдоброто на себе што го имаш, за потоа да можеш доволно да земаш“ (ФОТО)

Вистина - пред 1 ден

Вики Миљковиќ знае каде да инвестира: Пејачката има станови во елитна населба во вредност од 1 500 000 евра (видео)

Вистина - пред 1 ден

Антониа Гиговска никогаш попровокативна: Пејачката позираше без горен дел на облека, голите гради ги покри со раце (фото)

Вистина - пред 1 ден

Мартија крена нога за да се пофали со новите чизмички, ама фустанчето кусо, па пејачката покажа малку повеќе од што треба… од нешто друго (ФОТО)

Вистина - пред 1 ден

Имаше убав повод за славење: Миа Костова на Водици го крстеше синот Андрија (фото)

Вистина - пред 1 ден

Што се јаде на Богојавление – Водици: Домаќинките најчесто служат пача или пивтија

Вистина - пред 2 дена

Дневен хороскоп: Среда – 19. јануари 2022 година

Вистина - пред 2 дена

Пијанистката и поп пејачка Тијана Периќ е наша претставничка на сајбер-фестивалот „Јунајтед вижн“ со песната – „Писмо“ (ВИДЕО)

Вистина - пред 2 дена

Сузето, Сани и Сања – три „надарени“ фолкерки, која од која позгодна, поубава и… поцицлеста: „Господ кога давал, тука застанал“ (ФОТО)

Вистина - пред 2 дена

Очи в очи со Адријана Кеш: Додека „очите зборуваат“, хормоните и адреналинот, заеднички „збудалуваат“! (ФОТО)

Вистина - пред 2 дена

Марина Тошиќ во провокативна клечечка поза брачниот кревет го дели со… русокоса?! (ФОТО)

Вистина - пред 2 дена

Цицлестата убавица стана газдарица на бутик, па најде нов начин како да привлече внимание и крене галама: Александра Накова со „голи“ гради за реклама! (ВИДЕО)

Вистина - пред 2 дена

Бог се јави – навистина се јави: Православните верници го слават Богојавление – Водици

Вистина - пред 2 дена

Симеон Атанасов: Ќе го платам долгот за лекување на мојата покојна мајка Есма, ако Реџепови се откажат од спорот и музејот и го предадат на Македонија (ВИДЕО)

Вистина - пред 2 дена

Eве што мажите подразбираат под терминот „добра љубовница“! Жената мора да ги исполнува овие девет критериуми!

Вистина - пред 3 дена

6 Видови на љубов што ги доживуваме

Вистина - пред 3 дена

3 модели на капути кои ќе ја одбележат оваа зима: Соодветни парчиња облека за секоја пригода

Вистина - пред 3 дена

Фантастичен трик: Исфенирајте се дома како професионалец за само неколку минутки!

Вистина - пред 3 дена

10 особини кои откриваат дека сте добри во кревет

Вистина - пред 3 дена

Што кажува изборот на партнер за нас? Не сме случајно токму со нив во емотивна врска

Вистина - пред 3 дена

Генијален трик за кремасти макарони со сирење: 1 состојка им дава посебна арома

Вистина - пред 3 дена

Се мажи бившата на Вељко Ражнатовиќ: Маша Терезиќ добила два прстени од партнерот кој не го покажува во јавност

Вистина - пред 3 дена

Дневен хороскоп за вторник, 18-ти јануари 2022-ра

Вистина - пред 3 дена

Босанац не се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ – еве зошто

Вистина - пред 3 дена