Кајгана

Интелигентните луѓе се „ноќни птици“

Кајгана - пред 2 часа

Природни состојки против темните кругови под очите

Кајгана - пред 2 часа

Како сексот да трае подолго?

Кајгана - пред 2 часа

Пијалоци од кои треба да се откажете за да избегнете висок холестерол

Кајгана - пред 2 часа

Нови 2.269 КОВИД-заразени, 310 се реинфекции

Кајгана - пред 2 часа

IQ мапа: Кој е поглуп, а кој попаметен од Македонците во Европа?

Кајгана - пред 2 часа

Ахмети: Да го прифатиме бугарското малцинство во Уставот, ништо лошо нема да ѝ стане на државата

Кајгана - пред 2 часа

Ситуации и места каде што е најлесно да се заразите со омикрон

Кајгана - пред 3 часа

Секој има темна страна: Кој хороскопски знак е токсичен за вашиот?

Кајгана - пред 3 часа

Утврден бројот на наставни денови согласно одлуката за одложување на второто полугодие

Кајгана - пред 4 часа

Нови главоболки за Ѓоковиќ: Колку пари ќе го чини антиваксерскиот став?

Кајгана - пред 4 часа

Кога патувањето до работа треба да се смета за дел од работното време?

Кајгана - пред 4 часа

ЕМА: Постојани бустери може лошо да влијаат врз имунитетот

Кајгана - пред 5 часа

Зошто сонуваме?

Кајгана - пред 5 часа

Пендаровски: Потребно е враќање на довербата меѓу двете влади

Кајгана - пред 5 часа

Секс во бременост: Дали е безбеден за бебето и кои пози и се најудобни на жената?

Кајгана - пред 6 часа

Град Скопје формираше Совет за поддршка на женското претприемништво

Кајгана - пред 6 часа

Русија усвои закон за доживотен затвор за педофили

Кајгана - пред 6 часа

Бектеши: Од 21 јануари ЕСМ го презема управувањето со БЕГ и Скопје Север

Кајгана - пред 6 часа

Ослободете се од стресот за 20 минути со помош на овие јога вежби

Кајгана - пред 6 часа

Судијата заплака по вчерашниот скандал со Милан, Ибра се покажа како џентлмен

Кајгана - пред 6 часа

Ријана со секси снимки ја промовира новата колекција

Кајгана - пред 6 часа

Имиња за машки и женски деца што значат „среќа“

Кајгана - пред 7 часа

Герила акција на Левица за гостите од Бугарија

Кајгана - пред 7 часа

Нов проблем во напорите човекот да стапне на Марс

Кајгана - пред 7 часа

Милевски за Жоржињо, Ристовски за Левандовски

Кајгана - пред 7 часа

Зошто е важно за децата целото семејство да јаде на маса?

Кајгана - пред 7 часа

Нордијците Јада и Цветановска ќе нѐ претставуваат на ЗОИ во Кина

Кајгана - пред 7 часа

Не сме знаеле дека индиски ореви растат во Македонија

Кајгана - пред 7 часа

Никој веќе не ги носи: 3 бои што нема да бидат модерни во 2022

Кајгана - пред 8 часа

Колку банани и јајца може да јадете во еден ден без да претерате?

Кајгана - пред 8 часа

Шеста година по ред: Одбрана најдобрата зоолошка во Европа

Кајгана - пред 8 часа

Неверојатен нов фосил можеби е решение за мистеријата на Дарвин

Кајгана - пред 8 часа

Никој веќе не ги носи: 3 бои кои се надвор од мода за 2022

Кајгана - пред 8 часа

Ангелов: Можно е заезерување на дел од Вардар, но нема опасност од поплави

Кајгана - пред 8 часа

Колку банани и јајца можете да јадете во еден ден без да претерате?

Кајгана - пред 8 часа

По 50-тата многу жени ја кратат косата: Дали долга коса е за постари дами?

Кајгана - пред 8 часа

Kаде Русија губи 58 милијарди рубљи годишно?

Кајгана - пред 9 часа

Xbox One официјално згасна

Кајгана - пред 9 часа

Додека позира за селфи, луѓето се обидуваат да ѝ го спасат животот

Кајгана - пред 9 часа

Откриен нов вид жаба и именуван по Грета Тунберг

Кајгана - пред 9 часа

10 особини кои откриваат дека сте добри во кревет

Кајгана - пред 9 часа

Како гласаа Роналдо, Меси и Левандовски во изборот на ФИФА?

Кајгана - пред 9 часа

Кои се најцрните сценарија за Новак Ѓоковиќ?

Кајгана - пред 9 часа

Како изгледа Тонга пред и по вулканската ерупција и цунамито?

Кајгана - пред 10 часа

Турција си го менува меѓународното име во ОН, ќе треба ли да ја викаме Туркије?

Кајгана - пред 10 часа

Израелска студија: Четврта доза вакцина - недоволно добра против омикрон

Кајгана - пред 10 часа

Четири хороскопски знаци кои имаат големи шанси да се збогатат

Кајгана - пред 10 часа

Koи се најдобрите парфеми на сите времиња?

Кајгана - пред 11 часа

6 практични совети како да станете привремен вегетаријанец

Кајгана - пред 11 часа

Шест причини зошто е добро да избегнете зараза со омикрон

Кајгана - пред 11 часа

Работи во домот кои бараат чистење барем еднаш месечно

Кајгана - пред 12 часа

Ковачевски и Петков на тет-а-тет средба во Скопје

Кајгана - пред 12 часа

Крвната група може да го одреди темпераментот на жените: Нулта се егоистични, АБ се искрени

Кајгана - пред 12 часа

Што најмногу може да ја оштети машината за перење алишта?

Кајгана - пред 12 часа

Медведев го смета Надал за фаворит на Австралија Опен

Кајгана - пред 12 часа

Руската православна црква ќе има нова молитва за луѓе опседнати со компјутери

Кајгана - пред 13 часа

Пиоли: Судијата ни се извини

Кајгана - пред 13 часа

Во Бугарија од четврток со задолжителен негативен ПЦР тест

Кајгана - пред 13 часа

Во Бугарија од четврток со задолжителен негативен ПЦР

Кајгана - пред 13 часа

Норвешкиот суд одлучува за условна слобода за масовниот убиец Андерс Брејвик

Кајгана - пред 13 часа

Не содржи ронка брашно: Чоколаден колач готов за миг

Кајгана - пред 13 часа

Северна Кореја тестираше тактички водени ракети

Кајгана - пред 14 часа

Трипл-дабл на Дончиќ за победа на Далас, Леброн ги водеше Лејкерс до важна победа

Кајгана - пред 14 часа

Лазаров: Невозможна мисија беше да се стори нешто повеќе против Данска

Кајгана - пред 14 часа

Сончево и ветровито, слаб снег во североисточните делови

Кајгана - пред 14 часа

Поради климатските промени поларните мечки ја напуштаат Алјаска и се движат кон Русија

Кајгана - пред 1 ден

Петков: Никој не го оспорува вашето идентитетско право

Кајгана - пред 1 ден

Левандовски е најдобар фудбалер за 2021 според ФИФА

Кајгана - пред 1 ден

Левица: СДСМ и ДУИ ќе се борат до крај во намерата да ги дораспродадат националните интереси

Кајгана - пред 1 ден