притисни ентер »

Извори

Хит Портал

Кога Цеца пее на ромска свадба тоа изгледа вака… (видео)

Кога Цеца пее на ромска свадба тоа изгледа вака… (видео)

Српската фолк пејачка Цеца Рашнатовиќ вчера била дел од ромската свадба која што се случувала во Рим а каде таа била специјална гостинка. И нема потреба од зборови, видејата објавени на социјалните мрежи кажуваат се…. View this post on Instagram Koliko nju ljudi vole! #ceca #cecaraznatovic A post shared by CECA MEDIA (@ceca.media) on Sep 28, 2020 at

Ријана жешка во секси градник и бесна на една хејтерка распали на Инстаграм (фото)

Ријана жешка во секси градник и бесна на една хејтерка распали на Инстаграм (фото)

Ријана повторно се врати во медиумите но не со нов хит туку со нова провокативна фотографија која предизвика бура од реакции. Пејачкта со објавената фотка на Инстаграм каде позира во градник со месо боја кој ги истакнува нејзините гради е намачкана со крема на лицето. Покрај сите добри коментари она што го забеежа Риајна бил еден хејтерски коментар

Милан повторно ја „свлечка“ Северина по судови, еве за што ја тужи овој пат…

Милан повторно ја „свлечка“ Северина по судови, еве за што ја тужи овој пат…

Северина и Милан откако се разведоа постојано се по судови и за најмала глупост велат извори блиски до пејачката, па така повторно имаат нов повод да го посетат судот во Хрватска откако Милан ја тужи пејачката за не редовно плаќање на алиментација за нивниот син. Минатата година Северина го изгуби старателството над својот син па од тогаш судот и наложил

Првпат по 114 години: Откажан пречекот на Нова година на Тајмс Сквер

Првпат по 114 години: Откажан пречекот на Нова година на Тајмс Сквер

Традиционалната новогодишна ноќ на Тајмс сквер во Њујорк, која вообичаено привлекува илјадници посетители, овојпат е откажана за првпат по 114 години, поради пандемијата на коронавирусот. Наместо тоа, ќе се организира виртуелна новогодишна забава на истото место, што милиони луѓе ширум светот ќе можат да го следат преку интернет. Сепак, организаторите

Откако прележа корона Милица Тодоровиќ конечно ужива гола во базен (фото)

Откако прележа корона Милица Тодоровиќ конечно ужива гола во базен (фото)

Милица Тодоровиќ е една од омилените пејчки од „Ѕвездите на Гранд“ и постојано нејзините фанови сакаат да бидат дел од нејзините настапи но и да дознаат нешто повеќе за нејзинта приватност. Во текот на леотото постојно се пишуваше за нејзината њубовна врска и раскинувања па смирувања но и за периодот додека беше блна од корона вирусот. Кога се тоа

Со ретро слика Ким Кардашијан ги разоткри сестрите пред естетските операции (фото)

Со ретро слика Ким Кардашијан ги разоткри сестрите пред естетските операции (фото)

Откако Ким кардашијан на својот Инстаграм профил објави ретро фотографија, коментарите не стивнуваат. На фотографијата е таа со своите сестри Клои, Кендал и Кајли, но како што може да се забележи освен таа другите сестри не наликуваат апсолутно на она што се денеска. Па многуина коментираа дека по оваа фотографија повторно ќе се разбрануваат во јавноста

Провокативна и секси Јелена Карлеуша ги засени сите на роденденот на Беквалац (фото)

Провокативна и секси Јелена Карлеуша ги засени сите на роденденот на Беквалац (фото)

Од неодамна се добри пријателки па така и Јелена Карлеуша присуствуваше на роденденот на Наташа Беквалац. Бидејки забавата беше теметска Карлеуша го испочитува коексот и облече провокативна бела хаљина со која дефинитивно беше нај фотографираната на забавата. View this post on Instagram When I’m good I’m an angel, but when I’m bad I’m better Hi haters

Српската барбика Наташа Беквалац со луда роденденска забава во бело (видео+фото)

Српската барбика Наташа Беквалац со луда роденденска забава во бело (видео+фото)

Пејачката Наташа Беквалац го прослави својот 40ти роденден со симболични 40 гости и со своите ќерки на гламурозна забава во бело. Иако за медиумите таа има изјавено дека до сега никогаш не сакала да ги слави своите родендени сепак овој јубилеен решила да биде поразличен од сите претходни. Со забава во бело само нејзините најблиски пријатели и соработници

Во црно ултра кратко мини Јелена Розга ги шашардиса фановите (фото)

Во црно ултра кратко мини Јелена Розга ги шашардиса фановите (фото)

По неколку месеци во изолација и без шминка хрватската пејачка Јелена Розга повторно блесна во јавноста и тоа на гостување во Белград. Во прекрасна црна хаљина Јелена повторно ги освои своите фанови доиби куп лајкови и коментари дека изгледа прекрасно, а нејзината публика конечно после неколку месеци можеше да ужива во нејзиниот настап во живо. View

Танчерки,манекенки и сексипил:Погледете го новиот спот на Кристина Поп

Танчерки,манекенки и сексипил:Погледете го новиот спот на Кристина Поп

До сега ја знаевме како Кристина Поптрпева, а од сега ќе заплива и во музичките води под името Кристина Поп! Оваа млада манекенка навистина неуморно и амбициозно ги искачува естрадните скалила. Кристина има многу успеси зад себе. Таа во 2018 во главниот град на Либан, Бејрут ја освои титулата Мис Европа, а пред само неколку дена ги освои титулите Best