притисни ентер »

Извори

Вистина

Оваа секси докторка поради учество на натпревар за најдобар задник на светот остана без работата во болница (фото)

Оваа секси докторка поради учество на натпревар за најдобар задник на светот остана без работата во болница (фото)

фото:инстаграм/RAYANELAURA_SOUZA Рајан Лора Соза се пријави на натпреварот „Miss BumBum World“ минатата година и тврди дека поради тоа повеќе не нашла работа во болница. Таа е модел и докторка, а беше една од фаворитите на минатогодишното натпреварување за најдобар задник во светот, но победата ја доби Сузи Кортез. View this post on Instagram 👒🍀

Животна исповед на Андрија Милошевиќ: „Плаќав кирија 210, а платата ми бепе 200 евра, колегите ми правеа појадок“

Животна исповед на Андрија Милошевиќ: „Плаќав кирија 210, а платата ми бепе 200 евра, колегите ми правеа појадок“

фото: О. Буниќ/рас србија Актерот Андрија Милошевиќ гостувајќи во емисијата „Преживеани“ на К1 телевизија зборуваше за своите почетоци и тоа дека на 16 години се запишал на глумачката академија во Црна Гора. „Сега ми велат дека отсекогаш сум бил таков, но јас не се сеќавам. Знам само дека на приемниот испит на Академијата не знаев ништо за глумата,

Вистинска домаќинка: Сека Алексиќ по тренерки и влечки пече пиперки во дворот (фото)

Вистинска домаќинка: Сека Алексиќ по тренерки и влечки пече пиперки во дворот (фото)

фото:сека алексиќ/инстаграм Пејачката Сека Алексиќ ужива со семејството во нејзиниот дом во Стара Пазова. Сека своето слободно време го поминува дома, каде ужива со своите синови Јаков и Јован и сопругот Вељко, а фотографијата што ја објави исто така покажува дека не се штеди од домашните работи. Сека позираше во својот двор во влечки и тренерки додека

Не бираше зборови: Српскиот креатор распали по Цеца и Анастасија Ражнатовиќ

Не бираше зборови: Српскиот креатор распали по Цеца и Анастасија Ражнатовиќ

фото: Марина Лопачиќ/дамир дервишагиќ Светлана Цеца Ражнатовиќ и Анастасија Ражнатовиќ заминаа во Рим од каде што објавуваат фотографи и видеа од хотелот каде се сместени, а Цеца сподели и снимка од ромската свадба на која пееше. Модниот креатор на својот Инстаграм објави пост за кој многумина веруваат дека е посветен на неговата поранешна другарка,

На среќата и нема крај: Погледнете колку потпорасна синчето на Бали Бег и Неџла кое е исто како тато (видео)

На среќата и нема крај: Погледнете колку потпорасна синчето на Бали Бег и Неџла кое е исто како тато (видео)

фото:фахрие евџан/инсатграм Иако турските медиуми шпекулираа дека бракот на актерската двојка Бурак Озчивит и фахрие Евџан или попознати како Бали Бег и Неџла, е на стаклен и нозе, излезе дека не е така. Тие како да сакаа да покажат дека на нивната среќа и нема крај, па објавија видео од дворот на семејниот дом на кое се забавуваат заедно со малиот

Познатата Ријана во градник ги покажа брадавиците, па веднаш следеше комантар од хејтерка

Познатата Ријана во градник ги покажа брадавиците, па веднаш следеше комантар од хејтерка

фото: тањуг ап Американската пејачка Ријана ја разбуди машката фантазија кога во градник во боја на кожа ги истакна своите гради, а кога доби негативен коментар од една хејтерка, таа и одговори во свој стил и ја затвори устата. Имено, убавата пејачка на својот Инстаграм објави фотографија на која на лицето нанесе заштитен фактор, стави капа преку очите

Не престанува да ја шокира јавноста: Адел на најновото видео е уште послаба  – буцката стана како манекенка (видео)

Не престанува да ја шокира јавноста: Адел на најновото видео е уште послаба – буцката стана како манекенка (видео)

фото:адел/инсатграм Знаеме дека Адел ослабе околу 50 килограми, но витката линија на светската музичка sвезда сепак е голем шок за нејзината публика. На секоја следна објава на социјалните мрежи Адел иагледа неверојатно поразлично и од пред неколку месеци, а особено од пред да почне да слабее. фото:профимедиа Овој пат објави видео и фотографии сакајќи

Уште една тешка бременост за Криси Тејген – итно е хоспитализирана поради обилно крварење во петтиот месец (видео)

Уште една тешка бременост за Криси Тејген – итно е хоспитализирана поради обилно крварење во петтиот месец (видео)

фото:инсатграм/криси тејген Кога е во прашање ризична бременсост или спонтан абортус, славни дами имаат пракса тоа да го откријат јавно и да покажат дека и ним им се случува. Славаната манекенка и сопруга на пејачот Џон Леџенд, Криси Тиген е префрлена во болница откако за време на бременоста имала обилни крварења. Таа го очекува своето трето дете,

Уште една тешка бременост за Криси Тејген – итно е хоспитализирана поради обилно крварење во петтиот месец (видео)

Уште една тешка бременост за Криси Тејген – итно е хоспитализирана поради обилно крварење во петтиот месец (видео)

фото:инсатграм/криси тејген Кога е во прашање ризична бременсост или спонтан абортус, славни дами имаат пракса тоа да го откријат јавно и да покажат дека и ним им се случува. Славаната манекенка и сопруга на пејачот Џон Леџенд, Криси Тиген е префрлена во болница откако за време на бременоста имала обилни крварења. Таа го очекува своето трето дете,

Ја крие од јавност: Oва е сестрата на Ана Николиќ

Ја крие од јавност: Oва е сестрата на Ана Николиќ

фото: р.гетел/рас србија Пејачката Ана Николиќ го има братот Марко кој и е голема поддршка во се, а сега ја покажа и сестрата Јелена на која јавно и го  честиташе роденден. Имено, Ана на својот „Инстаграм“ објави фотографија со сестрата и се обрати со следните зборови: „Среќен роденден на најубавата и најдобрата сестра на светот. Те сакаме јас и Тара“,