Вести24

Дневен хороскоп за 19 јануари 2022 година

Вести24 - ново

Стевче Јакимовски е позитивен на коронавирусот

Вести24 - пред 2 часа

Џафери со честитка по повод големиот христијански празник Богојавление – Водици

Вести24 - пред 2 часа

Новата Влада се уште не знае да се снајде, реагираше и ЗНМ – бараат почитување на Ковид протоколите, а не нивно грубо кршење!

Вести24 - пред 2 часа

Ни доаѓаат уште постудени температури и снег – еве какво време не очекува особено утре во пресрет на големиот христијански празник

Вести24 - пред 2 часа

Годинава убедливо ќе биде најдобра за овој хороскопски знак: Тврди најпознатиот руски астролог

Вести24 - пред 13 часа

Претседателот Мицкоски оствари средба со бугарскиот премиер Петков

Вести24 - пред 15 часа

Денеска е водопост, на овој ден мајките НИКАКО не смее да заборават да го направат ова!

Вести24 - пред 15 часа

Пронајдени девет рибарски мрежи во Охридското езеро, риболовниот алат и уловот однесени во полициска станица

Вести24 - пред 18 часа

Ковачевски и Петков положија цвеќе на спомениците „Св. Кирил и Методиј“ и на „Св. Климент и Св. Наум Охридски“

Вести24 - пред 21 часа

СТАНА ПРАБАБА ПО 35. ПАТ: Лили е стогодишна жена која го преживеала Холокаустот

Вести24 - пред 21 часа

13 македонски градови подготвени за 5Г

Вести24 - пред 1 ден

Руската православна црква осмисли молитва за луѓе опседнати со компјутери

Вести24 - пред 1 ден

Дневен хороскоп за вторник, 18-ти јануари 2022-ра

Вести24 - пред 1 ден

Разводот доведува до болести и зголемена смртност кај мажите

Вести24 - пред 1 ден

Минатата недела вкупно 11.123 нови позитивни на Ковид-19, околу 60 отсто се Омикрон

Вести24 - пред 1 ден

Мицкоски: Програмата на Ковачевски изобилува со лажни вести, ветуваат проекти од 5 милијарди евра за 2 години

Вести24 - пред 1 ден

Денеска се празнуваат Св. маченици Теопемпт и Теона

Вести24 - пред 1 ден

ОФИЦИЈАЛНО: Владата донесе одлука, второто полугодие почнува на први февруари!

Вести24 - пред 1 ден

Мицкоски со понуда до Ковачевски – Ајде на брзи избори без техничка влада! И до помалите партии – Да имаме една изборна единицa

Вести24 - пред 1 ден

Стојаноски: Со владата управува ДУИ, СДСМ се тука само да пополнат место, Ковачевски е пиун на Заев

Вести24 - пред 1 ден

Две лица претепале млад скопјанец во Карпош

Вести24 - пред 1 ден

Лесен ручек кој ќе ве воодушеви: Подгответе ПИЛЕШКО НА ТУРСКИ НАЧИН (РЕЦЕПТ)

Вести24 - пред 1 ден

Вечерва е полна „Волчја месечина“, на кои хороскопски знаци најмногу ќе влијае?

Вести24 - пред 1 ден

Ковачевски – Брнз: Економската соработка да се интензивира со акцент на енергетски проекти

Вести24 - пред 1 ден

ТОП 5 јадења кои ги прават луѓето посреќни- го јадете ли она што е на врвот на листата?

Вести24 - пред 1 ден

Прва седница на Владата на Северна Македонија предводена од премиерот Димитар Ковачевски

Вести24 - пред 2 дена

„Мајкрософт тимс“ ја воведе опцијата „воки-токи“

Вести24 - пред 2 дена

Полнети тиквички со пилешко и печурки! Ручек кој не се пропушта

Вести24 - пред 2 дена

Дел од проблемот со дебелеењето се должи на ДНК-та на човекот

Вести24 - пред 2 дена

ТЕШКО ГО КОНТРОЛИРААТ БЕСОТ! Овие хороскопски знаци се лутат за секоја ситница!

Вести24 - пред 2 дена

Фејсбук се соочува со казна од 3,2 милијарди долари

Вести24 - пред 2 дена

Шест тајни за долговечност на Јапонците

Вести24 - пред 2 дена

Божиновски: Новата влада треба да биде одговорна за следниот пораз

Вести24 - пред 2 дена

МАГНЕТ ЗА ПРИВЛЕКУВАЊЕ ПАРИ: Шест фенг шуи совети за вашата заработка да биде повисока

Вести24 - пред 2 дена

Милошоски: Тимот за надворешна политика е многу слаб и компромитиран

Вести24 - пред 2 дена

Ништо од најавеното зголемување на мнозинството: Со 62 гласа пратениците од власта ја избра владата на Димитар Ковачевски

Вести24 - пред 2 дена

Утре променливо облачно, во западните делови повремен дожд и снег

Вести24 - пред 2 дена

Пешевска: Најодговорните министри за сите криминали повторно се во новата Влада

Вести24 - пред 2 дена

Николоски до Морачанин: Одоворете зошто ја поддржувате владата, дали сте уценети или криминализирани?

Вести24 - пред 2 дена

БАНАНАТА Е НАЈЛОШИОТ ИЗБОР ЗА ДОРУЧЕК: Трудете се никогаш да не ја јадете сама, а еве и зошто!

Вести24 - пред 2 дена

Фантастичен трик: Исфенирајте се дома како професионалец за само неколку минутки!

Вести24 - пред 2 дена

Хороскопски знаци кои воопшто немаат смисла за хумор

Вести24 - пред 2 дена

Митева: Владата мисли на сопствен бенефит, а не за граѓаните, во 2021 реализација на капиталните инвестиции е помалку од 45%

Вести24 - пред 2 дена

ЌОФТИЊА ВО КРЕМ СОС ОД ПАВЛАКА! Вкусен ручек за целото семејство

Вести24 - пред 3 дена

ЖЕЛЕ ТОРТА: Овој десерт можат да го јадат без престан и оние кои се на диета!

Вести24 - пред 3 дена

Девет казни за возење без возачка во Сингелиќ

Вести24 - пред 3 дена

Дали сте во врска со себична личност? Обрнете внимание на овие 5 „црвени знамиња“

Вести24 - пред 3 дена

Бугарија ги игнорира барањата на САД за тргање на ветото за Македонија

Вести24 - пред 3 дена

Дневен хороскоп за недела (16.01.2022)

Вести24 - пред 3 дена

Утре напладне ќе продолжи седницата за избор на нова Влада

Вести24 - пред 3 дена

Мизрахи: Владата на Ковачевски е влада без идеја со препишана програма од владата на Заев поддржана од мнозинство прибавено со пазар и притисоци

Вести24 - пред 3 дена

Денес се регистрирани 1.635 нови лабораториски позитивни случаи на коронавирус во земјава

Вести24 - пред 3 дена

Стојаноска: Заев преку Ковачевски се обидува да направи мост за тивок премин и премолчување на неговите криминали

Вести24 - пред 3 дена

Д-р Даниловски: Пикот од омикрон сојот допрва доаѓа

Вести24 - пред 3 дена

ТЕСТ ЗА САМО 5 СЕКУНДИ! Открива многу за вашата личност: Која боја прво ја забележавте на оваа слика

Вести24 - пред 3 дена

Андоновска: СДСМ ангажира доктори да работат како библиотекари, наместо да работат во клиники

Вести24 - пред 3 дена

Прва снимка на Јутјуб со над 10 милијарди прегледи (ВИДЕО)

Вести24 - пред 4 дена

Маските ги прават луѓето попривлечни, покажува истражување

Вести24 - пред 4 дена

СОВРШЕН РУЧЕК ЗА ОВИЕ ЛАДНИ ДЕНОВИ Француски компир, брзо се подготвува, а уште побрзо се јаде (РЕЦЕПТ)

Вести24 - пред 4 дена

Рецепт за кремпита од 1946-та: СОВРШЕН колач за ладните денови!

Вести24 - пред 4 дена

Најмногу снег на Попова Шапка, најстудено во Маврови Анови, Берово, Битола и Скопје

Вести24 - пред 4 дена

Поведена постапка во скопското обвинителство против дилер од Гостивар

Вести24 - пред 4 дена

Дневен хороскоп за сабота 15.01.2022

Вести24 - пред 4 дена

Пожар покрај брегот на Охридското Езеро- еве што било опожарено

Вести24 - пред 4 дена

ДОАЃА СНЕГ: УХМР со временска прогноза до вторник

Вести24 - пред 4 дена

Притвор за дилер на дрога од Скопје

Вести24 - пред 4 дена

Времето утре сончево, студено и ветровито

Вести24 - пред 4 дена

Имате палави и разгалени деца? Еве неколку совети како правилно да ги воспитате

Вести24 - пред 4 дена

Фикусот ќе ви порасне до таван – испрскајте го со оваа вода, ќе биде бујно и прекрасно

Вести24 - пред 4 дена