Спорт Клуб

(ВИДЕО) Пожртвуваниот Ледеј заврши на записничка маса, ама реакцијата на Обрадовиќ…

Спорт Клуб - пред 9 часа

Номинално, Македонија го забележа најлошиот пласман на европските првенства

Спорт Клуб - пред 9 часа

Најава за бомба од Англија: Мурињо се враќа во Премиер лигата!?

Спорт Клуб - пред 10 часа

Македонија со тројца спортисти на Олимпијадата во Пекинг

Спорт Клуб - пред 10 часа

Садио Мане и друштвото со еден гол на три натпревари ја минаа групата

Спорт Клуб - пред 12 часа

Роман Абрамович подготвува офанзива: За 130 милиони евра во пакет купува тројца важни играчи на Барселона

Спорт Клуб - пред 13 часа

Манчестер Јунајтед го „краде“ клучниот играч на Џерард

Спорт Клуб - пред 14 часа

Комичен момент во Турција пред изведување пенал, поради снегот, натпреварот беше прекинат

Спорт Клуб - пред 14 часа

КР7 ги израдува фановите: Да не се грижите, уште долго ќе играм фудбал

Спорт Клуб - пред 15 часа

Конечно се одважи еден од Ф1 светот за да му порача на Тото: Тоа со тимското радио беше неприфатливо!

Спорт Клуб - пред 15 часа

Сите врати му се затвараат: Од Шпанија дојде веста која Ѓоковиќ тешко ќе ја прифати

Спорт Клуб - пред 16 часа

По војната на зборови: Марсијал и Рангник „се договориле?“

Спорт Клуб - пред 16 часа

Човек кој може само да го посакаме: Лазаров вети помош во селекцијата и во иднина

Спорт Клуб - пред 17 часа

Пајиќ го одбра Пелистер

Спорт Клуб - пред 17 часа

Тухел искоментира дали ќе го одработи договорот со Челси до 2024 година

Спорт Клуб - пред 17 часа

Неочекувана понуда до Реал за Азар – од Англија, но не од Челси!

Спорт Клуб - пред 18 часа

Бравурозната интервенција на Митревски во топ5

Спорт Клуб - пред 18 часа

Кирјос истакна дека наскоро ќе има еден предлог за Ѓоковиќ

Спорт Клуб - пред 18 часа

Судијата плачеше во соблекувална затоа што го оштети Милан

Спорт Клуб - пред 19 часа

Доста беа заминувања, двајца кошаркари го засилуваат Кожув

Спорт Клуб - пред 20 часа

Сега сите се силни: И Шпанците се свртеа против Ѓоковиќ

Спорт Клуб - пред 20 часа

Една од најголемите легенди на Реал почина на 88 години

Спорт Клуб - пред 20 часа

Менаџерот на Бензема ја повика ФИФА откако беше избран најдобриот тим во 2021 година

Спорт Клуб - пред 22 часа

Роберто Мартинез се враќа во Премиер лигата

Спорт Клуб - пред 22 часа

Репрезентацијата на Шпанија за прв пат по 18 години ќе игра во Барселона

Спорт Клуб - пред 23 часа

Столе тргнува по стапките на Џани: Ги одбира парите на Арапите

Спорт Клуб - пред 23 часа

Апенините на нозе, џабе извинувања: Грешка на судијата која може да го одлучи шампионот

Спорт Клуб - пред 1 ден

Лазаров по поразот од Данска: Невозможна мисија беше да се даде поголем отпор

Спорт Клуб - пред 1 ден

Само тие останаа на ниво: Данска ја газеше Македонија, а од трибин „фалангата“ ечеше

Спорт Клуб - пред 1 ден

Македонија за крај со фијаско од Данска

Спорт Клуб - пред 1 ден

ФИФА ги избира најдобрите: Многумина ќе речат правдата е задоволена

Спорт Клуб - пред 1 ден

Сон со изјавата покажа колкава почит има кон Кристијано Роналдо

Спорт Клуб - пред 1 ден

Некогаш беше „убиец“ пред голoт, а сега рони солзи пред камера: Паднав на дното

Спорт Клуб - пред 1 ден

Соиграчот на Елмас од Наполи на гостувања патува сам и тоа со воз

Спорт Клуб - пред 1 ден

На повидок голема трампа на релација „Камп Ноу“ – „Олд Трафорд“

Спорт Клуб - пред 1 ден

ЕХФ пак ги промени правилата за заразените играчи на ЕП

Спорт Клуб - пред 1 ден

Официјално, Дориан Бабунски му се приклучи на Давид во Унгарија

Спорт Клуб - пред 1 ден

Миркуловски најавува: Ќе играм за Македонија и на бараж мечевите

Спорт Клуб - пред 1 ден

Мундијалот е обезбеден, главна цел на Меси е Лигата на шампионите

Спорт Клуб - пред 1 ден

Работнички влегува во светот на криптовалути

Спорт Клуб - пред 1 ден

ФОТО НА ДЕНОТ: Си отиде од Фени, се врати во Еуро Никел!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Новак Ѓоковиќ ќе го загуби главниот спонзор!?

Спорт Клуб - пред 1 ден

Бекер изнесе мислење за сагата во Австралија, но испрати и порака која Ѓоковиќ мора да ја слушне!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Јуве и Дибала се во преговори – Интер заинтересиран за ангажман на Аргентинецот?!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Се стравуваше од ова: Македонија некомплетна во баражот против Италија

Спорт Клуб - пред 1 ден

Ќе се најдат на половина пат, Покетино и Јунајтед!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Надал: Не дека Ѓоковиќ е главен виновник, но е еден од најодговорните!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Мурињо веднаш го одбил Евертон – „карамелите“ сега се вртат кон друг тренер

Спорт Клуб - пред 1 ден

Мекинро: Она што го стори Ѓоковиќ..

Спорт Клуб - пред 1 ден

Корона го нападна Еуро Никел, „виси“ натпреварот со ТФТ

Спорт Клуб - пред 1 ден

Нов удар за Ѓоковиќ: Не може ни на Ролан Гарос!?

Спорт Клуб - пред 1 ден

Пајиќ е слободен играч!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Шок за навивачите на Реал: Бензема си оди!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Бруклин Нетс како да е проколнат

Спорт Клуб - пред 1 ден

Надал за Ѓоковиќ: Да играше на АО ќе беше подобро за сите, но тој е еден од одговорните

Спорт Клуб - пред 1 ден

Министерката за внатрешни работи на Австралија потврди: Ѓоковиќ има забрана за влез три години!

Спорт Клуб - пред 1 ден

Анчелоти го тролаше Модриќ додека си заминуваше со наградата за играч на мечот

Спорт Клуб - пред 1 ден

Надал дојде до рутински триумф во првото коло од Австралија Опен

Спорт Клуб - пред 1 ден

Можеби наскоро ќе си оди, ама стана рекордер на Реал

Спорт Клуб - пред 2 дена

Аталанта стави крај на серијата од осум победи на Интер

Спорт Клуб - пред 2 дена

ОФИЦИЈАЛНО: Досегашниот играч на Работнички претставен во Полска

Спорт Клуб - пред 2 дена

Вер на радарот на Лублин!

Спорт Клуб - пред 2 дена

Првиот трофеј во сезоната за „Кралевите“, Реал е супершампион на Шпанија

Спорт Клуб - пред 2 дена

Реакциите не стивнуваат, дел од тенисерите бесни поради депортацијата на Ѓоковиќ

Спорт Клуб - пред 2 дена

(ВИДЕО) Мурињо славеше после еден месец, победата му ја донесе новиот играч

Спорт Клуб - пред 2 дена

Добра вест од Париз за Ѓоковиќ: На Ролан Гарос ќе играат и невакцинирани

Спорт Клуб - пред 2 дена

Сопругата на Меси, Антонела не сака да живее во Париз, се најавува спектакуларниот трансфер на Лео

Спорт Клуб - пред 2 дена

Тенисерката за пеколот во Мелбурн: Ми наредија да се соблечам, сакам што побрзо да заборавам

Спорт Клуб - пред 2 дена

Барселона мораше да го продаде, а сега ја смени репрезентацијата: Го облака дресот на егзотична земја

Спорт Клуб - пред 2 дена

Фудбалерот на Бетис сам себе се удри со шише во глава и го исмејуваше играчот на Севиља

Спорт Клуб - пред 2 дена