Канал 5

Ги изгубиле екстремитетите како девојче, сега на целиот свет му дели совети за убавина (ФОТО)

Канал 5 - пред 6 часа

101- годишен Турчин ја примил четвртата доза од вакцината против корона (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 6 часа

Тинејџер сакал да убие човек и да ги исполни своите сексуални фантазии како во хорор филм

Канал 5 - пред 6 часа

Кина испратила 39 воени авиони во зоната на воздушна одбрана на Тајван

Канал 5 - пред 6 часа

Брабус го претстави црнот „ѕвер“ со 800 КС, чини над 720.000 евра (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 7 часа

Претседателот на Ерменија си поднесе оставка

Канал 5 - пред 7 часа

Мирор: Гвардиола ќе биде новиот селектор на Холандија

Канал 5 - пред 7 часа

Новата подваријанта на омикрон се шири забрзано низ Европа, во Данска е доминантна

Канал 5 - пред 7 часа

Жешки снимки на италијанска судијка се појавија на интернет: Хакиран ми е телефонот (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 7 часа

Германската економија претрпела огромна штета од почетокот на пандемијата

Канал 5 - пред 8 часа

Исповед на жена која две години боледува од ковид: Не сум мртва, ама не сум ниту жива

Канал 5 - пред 8 часа

Борел го осуди демолирањето на зградата на Европската служба за надворешни работи во Брисел

Канал 5 - пред 8 часа

Марка: Лапорта и Перез со месеци тајно преговараат и се договориле

Канал 5 - пред 8 часа

Кинеските власти регистрирале 72 случаи на ковид меѓу странските делегации на ЗОИ

Канал 5 - пред 8 часа

Папата Франциск: Во среда молете се за Украина

Канал 5 - пред 8 часа

Морбидно: Донеле мртовец во пошта, за да ја подигнат неговата пензија

Канал 5 - пред 9 часа

Регистрирани се 1.424 новозаразени со Ковид-19, починале 20 заболени

Канал 5 - пред 9 часа

Патник се скрил во просторот за тркала во авион на лет од Јужна Африка до Амстердам

Канал 5 - пред 9 часа

Коњановски: Девет возила и 27 пожарникари го гасат пожарот во „Жито Битола“

Канал 5 - пред 9 часа

Со непотребен прекршок му скрши рака на кошаркар на Булси (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 9 часа

Џони Деп ја доби првата улога по судскиот процес за злоставување на сопругата

Канал 5 - пред 9 часа

Најмалку 16 загинати во пожар и човечко стампедо во ноќен клуб во Камерун (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 9 часа

Пожар во Жито Битола, нема информации за повредени (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 10 часа

Пожар во Жито Битола, нема информации за повредени

Канал 5 - пред 10 часа

Директорот на СЗО: Мислам дека се приближуваме до крајот на пандемијата

Канал 5 - пред 10 часа

Навални: САД се однесуваат пред Путин како преплашено учениче

Канал 5 - пред 10 часа

Кинеско чудовиште на патиштата: Шлепер на електрична енергија, не му треба возач (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 10 часа

Во Словенија рекорден број новозаразени, позитивни дури 75% од тестираните

Канал 5 - пред 10 часа

Шер се прошета низ Лос Анџелес, фановите се чудат како изгледа на 76 години

Канал 5 - пред 10 часа

Советник на украинскиот претседател: Британските тврдења за проруски лидер се сериозни

Канал 5 - пред 11 часа

Оризопроизводителите бараат средба за проблемот со субвенциите

Канал 5 - пред 11 часа

Неделен хороскоп за 24. до 31. јануари 2022 година

Канал 5 - пред 11 часа

Шок за Полјаците: Во последна секунда примија гол од Русија и го изгубија полуфиналето(ВИДЕО)

Канал 5 - пред 11 часа

Георгиевски: Нема лага со која може да ја прикриете неспособноста на вашите градоначалници

Канал 5 - пред 11 часа

Блинкен: Нема сега да и` воведеме санкции на Русија, би го изгубиле ефектот

Канал 5 - пред 11 часа

Град Скопје: Денеска исчистена дива депонија од 2000 квадратни метри во Горно Лисиче

Канал 5 - пред 12 часа

Социјалистите водат на денешното предвремено гласање на изборите во Португалија

Канал 5 - пред 12 часа

Ужасен пад на италијанската шампионка во Кортина д`Ампецо (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 12 часа

Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

Канал 5 - пред 12 часа

СДСМ: Пецаков треба да одговара, наместо да се заканува со тужби

Канал 5 - пред 12 часа

Пецаков: Кога политиканството ќе се стави над професијата за да се дефокусираат реалните теми

Канал 5 - пред 12 часа

Солзавец и запалени факели на насилните протести во Брисел (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 12 часа

Берлускони е хоспитализиран во болница во Милано

Канал 5 - пред 12 часа

Пилот не сакал да полета по принудно слетување- му завршила смената

Канал 5 - пред 13 часа

Најмалку тројца загинати во тешка автобуска несреќа во Турција поради снежното невреме (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 13 часа

Лексус со специјална понуда за Американците, се нуди за 50.000 евра (ВИДЕО)

Канал 5 - пред 13 часа

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ дефокусира од фактот дека со нивната неспособност убија 8 илјади луѓе

Канал 5 - пред 13 часа

Ковачевски: Секој има право на одмор и неделата да ја помине со семејството

Канал 5 - пред 13 часа

Колку долго ќе трае ковид пандемијата, новите соеви на вирусот се уште загрижувачки

Канал 5 - пред 14 часа

Град Скопје: СДСМ ги злоупотребуваа парите на скопјани четири години

Канал 5 - пред 14 часа

Утре во Собранието ќе биде доставен предлогот за укинување на техничката влада

Канал 5 - пред 14 часа

Трет викенд од спроведување на недела неработен ден, граѓаните со поделени мислења

Канал 5 - пред 14 часа

ВМРО-ДПМНЕ одржа трибина за заштита на националните и државни интереси

Канал 5 - пред 14 часа

Димовски:Недела неработен ден ќе остане, да се работи на унапредување на примената на законот

Канал 5 - пред 14 часа

Кузеска: На граѓаните им се потребни мерки и решенија, а не предвремени избори

Канал 5 - пред 14 часа

Русија остро ги демантира британските тврдења за уривање на владата во Украина

Канал 5 - пред 14 часа

Стоилковски: Демократскиот сојуз да признаат дали имале притисоци од СДСМ

Канал 5 - пред 14 часа

Вучиќ:Земја од ЕУ ни ги даде информациите, седум имиња се на списокот

Канал 5 - пред 14 часа

Берлускони: Се откажувам од кандидатурата за претседател на Италија

Канал 5 - пред 14 часа

Претставници на западните влади во Осло почнаа тридневни преговори со талибанците

Канал 5 - пред 15 часа

Стоилковски: Пазар дипломатијата на власта прави сериозни отстапки

Канал 5 - пред 15 часа

Здружението на вработени во секторот на игри на среќа бара да се работи и во недела

Канал 5 - пред 15 часа

Падна снег на грчките острови, отсечени повеќе села, нема да работат училиштата во Атина(ВИДЕО)

Канал 5 - пред 15 часа

Откупени две третини од тутунот, Сојузот ќе бара повисоки цени

Канал 5 - пред 15 часа

Премиерката на Нов Зеланд си ја откажа свадбата, поради новите мерки на нејзината влада

Канал 5 - пред 15 часа

Силјановска Давкова: Односот на Бугарија кон Македонија е надвор од начелата на ЕУ

Канал 5 - пред 15 часа

Андоновски: Властите се обидуваат да ја манипулираат јавноста

Канал 5 - пред 15 часа

Ковачевски:Сите работници кои работат во недела мора да добиваат најмалку 50% повисока дневница

Канал 5 - пред 16 часа

Кузеска: Пецаков треба да одговара за непочитување на здравствените протоколи

Канал 5 - пред 16 часа

Јајоска: Партизација на Град Скопје и прекинати проекти е учинокот на Арсовска во првите месеци

Канал 5 - пред 16 часа